Game
farmers dynasty download

Farmers Dynasty Download

Platformy

Data Wydania

21 Listopad 2019

Twórca gry

Wydawca

Toplitz Productions

Pełna wersja PL
Pobrano 517 razy
Waga: 7.61 GB
Polska wersja językowa
Symulator farmy, w którym wcielamy się w młodego chłopaka bez wiedzy o pracy na farmie, który dostał w spadku gospodarstwo rolne. Naszym zadaniem jest rozwijanie farmy i zarządzanie nią w taki sposób, aby nasz potomek mógł przejąć po nas biznes.

9.7

Super

10 44

Zalety

 • Mnóstwo możliwości rozwoju
 • Świetnie rozwijająca się fabuła
 • Wciągająca
 • Nieszablonowe podejście do farmy

Wady

 • Drobne błędy techniczne
 • Momentami zbyt prosta

Pełna wersja Farmers Dynasty Download po Polsku!

Odkąd na rynku zadebiutował Harvest Moon, co chwilę powstają mniej lub bardziej udane produkcje opierające się na realiach wiejskiego życia. Nie ma się jednak co dziwić. Coraz częściej i chętniej sięgamy po gry nawiązujące do prowadzenia farmy, bo coraz mniej takowych istnieje.

Farmers Dynasty Pobierz to gra, w której na piedestale postawiono realizm. Grafika nie przypomina filmów animowanych, czy nie jest specjalnie postarzana. Wszystko stworzono w taki sposób, aby jak najlepiej gra nawiązywała do realizmu.

W grze już od samego początku zostajemy rzuceni na głęboką wodę. Na start otrzymujemy ogromne pola, których uprawa z grabiami czy motyką jest niemożliwa. Musimy więc kupić pierwsze pojazdy i maszyny, które ułatwią nam pracę w polu. Gra nie podpowiada zbyt wiele, przez co musimy szukać w internecie informacji, co jest niezaprzeczalnym plusem produkcji.

Sama gra rozpoczyna się w momencie otrzymania hektarów ziemi w spadku. Nasza postać nic nie wie o pracy w polu, jednak wszystkiego musisz nauczyć się sam. Osoby, które lubią, gdy gra podsuwa im różne pomysły i prowadzi krok po kroku, mogą się tutaj poczuć zawiedzione. W Farmers Dynasty pełna wersja naprawdę wiele trzeba się domyślać i szperać po internecie. Jest to celowy zabieg twórców, który ma na celu pokazanie, że na roli nie zawsze wszystko wiadomo.

Gra oddaje do naszej dyspozycji całkowicie otwarty świat. Możemy się po nim swobodnie poruszać, a przejście na piechotę z jednego końca na drugi trwa dość sporo czasu. Dlatego też praktycznie wszystkie czynności w grze wykonujemy przy pomocy pojazdów i maszyn. Im dłużej będziemy grali, tym na lepszy sprzęt będzie nas stać, a co za tym idzie, praca będzie szła szybciej.

Gra nie jest ukierunkowana przez daną fabułę, a zadania możemy otrzymywać od neutralnych postaci. To właśnie te misje są głównym motorem rozgrywki i to na nich opiera się cała zabawa. Bardzo często można się spotkać z sytuacją w której zanim przejdziemy do głównego zadania, będziemy musieli naprawić dany pojazd lub wyremontować jeden z budynków.

Farmers Dynasty Download to gra, w której możemy nie tylko hodować zboże czy warzywa, ale też zwierzęta. Nie bez znaczenia jest również możliwość założenia rodziny i wychowania potomka, który odziedziczy po nas gospodarstwo.

W grze poza czynnościami, które zobaczyć można w tytułach podobnych np. Farming Simulator, możemy też wykonywać drobne naprawy i czynności, które umilają rozgrywkę. W wolnym czasie możemy np. zająć się zbieraniem jabłek z ziemi, co na wsi bardzo często ma miejsce.

Oprawa graficzna w Farmers Dynasty do pobrania stoi na wysokim poziomie, jednak pozostawia trochę do życzenia. Same pojazdy i maszyny prezentują się całkiem nieźle i posiadają odpowiedniki w rzeczywistości, ale efekty podczas rozgrywki już na plus nie zasługują.

Co do audio, to nie mamy zastrzeżeń. Dźwięki pojazdów jak i to co słychać podczas rozgrywki stoi na wysokim poziomie. Grając na dobrej jakości słuchawkach naprawdę możemy poczuć się, jakbyśmy znajdowali się na farmie na wsi.

W ogólnym rozrachunku, Farmers Dynasty Download to gra, która w niejednym miejscu może was zaskoczyć. Do dyspozycji mamy ogromny otwarty świat z dużą ilością decyzji do podjęcia, w której możliwości rozwoju są naprawdę ogromne. Jest to bardzo dobra gra, której naprawdę niewiele brakuje żeby stać się numerem jeden wśród symulatorów życia na wsi.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 2.2 GHz.
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1,5 GB GeForce GTX 580 lub Radeon HD 7850.
 • Dysk twardy: ok. 8 GB  wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Farmers Dynasty do pobrania

farmers dynasty gra1

Farmers Dynasty Download to gra w której wcielamy się w potomka rodu, który odziedziczył gospodarstwo i naszym zadaniem jest utrzymanie go w dobrym stanie. Po kilku godzinach możemy się nie tylko sporo nauczyć na temat życia na wsi, ale też odkryć sporo tajemnic pracy farmera.

Mnóstwo czynności jak budowanie, naprawianie, czy dekorowanie budynków sprawia, że farmę można naprawdę stworzyć w taki sposób, jak się nam to podoba.

Pojazdy i maszyny w grze zostały świetnie odwzorowane. Wizualnie, ale też dźwiękowo prezentują się naprawdę dobrze. Początkowo stać was będzie jedynie na najtańsze i najsłabsze maszyny, ale po pewnym czasie uzbieracie wystarczająco dużo gotówki, aby móc pozwolić sobie kupić traktor, który znacznie przyspieszy pracę na farmie.

Jestem ogromnym fanem symulatorów życia na wsi. Jak każdy fan, grę muszę porównać do Farming Simulator. Farmers Dynasty, to naprawdę dobra gra, która ma ogromny potencjał. Mnóstwo dodatków i możliwości rozwoju farmy sprawiają, że gra mogłaby bez problemu stać się zagrożeniem dla FS. Brak odpowiednio wysokich funduszy sprawił jednak, że gra przestała rozwijać się w tak dynamicznym tempie jak na początku, a mogło być tak dobrze..
W ogólnym rozrachunku jest to bardzo dobra gra, która po zainstalowaniu paru dodatków staje się genialnym symulatorem farmy.

Link do pobrania pełnej wersji gry Farmers Dynasty

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Farmers Dynasty Download?

Na naszej stronie znajdziesz Farmers Dynasty Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Farmers Dynasty Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *