Game
far cry 4 download

Far Cry 4 Download

Platformy

Data Wydania

20 Listopada 2014

Twórca gry

Wydawca

Ubisoft

Pełna wersja PL
Pobrano 716 razy
Waga: 28,71 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Jako Ajay Ghale przybywamy do rodzinnych stron aby rozsypać prochy matki. Po niespodziewanych wydarzeniach bohater decyduje się pomóc rebeliantom. Jako jeden z członków Złotego Szlaku musimy pozbyć się samozwańczego króla Pagana Mina.

9.8

Super

10 35

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Duży otwarty świat
 • Piękne krajobrazy
 • Mnóstwo zadań pobocznych

Wady

 • Wciąga
 • Nie porywająca fabuła

Pełna wersja Far Cry 4 Download po Polsku!

Po ogromnym sukcesie poprzedniej części, Far Cry 4 miało nielada zadanie. Pobić grę, która była prawie idealna jest bardzo trudno i wiele osób uważa, że trójka była bardziej udana. Mimo to, Far Cry 4 jest bardzo dobrym fps’em, który wciąga, angażuje a otwarty świat w grze nie raz zaskakuje.

W grze wcielamy się w Ajaya Ghale’a, który z rodzinnych stron wyprowadził się do USA. Po śmierci matki, wraca do swojego kraju rozsypać prochy matki. Jak zwykle w serii Far Cry, wprowadzenie jest poprowadzone w wybuchowy sposób, dzięki czemu od razu czujemy klimat gry i poznajemy głównych bohaterów.

Jednym z minusów, który od razu zauważyli zaprawieni gracze, jest fakt, że nie przechodzimy powolnej transformacji. W Far Cry 4 do pobrania od razu dostajemy pod skrzydła bohatera, który bez oporów zabija i ściąga skórę ze zwierząt. Z jednej strony twórcy postąpili słusznie, ponieważ od początku gra jest dynamiczna, dzięki czemu jeszcze bardziej chce się grać, ale przez to fabuła stała się mniej realistyczna.

Mimo bardzo intensywnego początku, po paru minutach rozgrywki gra zwalania. Mamy czas na zwiedzenie świata lub poznanie bohaterów drugoplanowych z którymi wykonywać będziemy przyszłe misje. Postacie drugoplanowe są podobne do tych z poprzedniej odsłony serii. Wielu bohaterów jest zdrowo świrniętych lub wyglądających bardzo niepozornie.

Świat stworzony przez Ubisoft jest po prostu piękny. Przejmując kolejne punkty odkrywamy zakamarki mapy, które nie raz potrafią zadziwić. Rozgrywka jest także bardzo podobna do tej widocznej w Far Cry 3. Twórcy postanowili postawić na coś sprawdzonego i nie kombinować. Z jednej strony postąpili słusznie, ale z drugiej – mogli dodać coś nowego.

Far Cry 4 pełna wersja oferuje także bardzo podobny system rozdawania punktów co w poprzedniej części. W zależności od naszego stylu gry, czy tego jakim bohaterem chcemy się stać, mozemy podnościć umiejętności w walce, korzystaniu z broni, czy tworzeniu mikstur i lecznictwie.

Początkowe misje mogą niestety rozczarować. Brak im rozmachu i dynamiki, przez co po dynamicznym starcie gra staje się żmudna. Po kilku godzinach rozgrywki zaczynamy poznawać prawdziwą twarz Far Cry 4 Download. Otrzymujemy coraz ciekawsze misje oraz pojawiają się motywy z wierzeniami tubylców. Warto także zwrócić uwagę na to, że w miejscach gdzie autorzy skurczyli nieco swobodę gracza znaleźć można więcej atrakcji i szczegółów.

Od strony graficznej Far Cry 4 do pobrania wygląda bardzo dobrze. Grafika zarówno na PC jak i konsolach jest bardzo dobrze zoptymalizowana, dzięki czemu gra działa płynnie i nawet w najbardziej wymagających miejscach trudno uświadczyć zacięcia czy spadki fpsów.

Far Cry 4 można opisać jako grę bardzo dobrą. Wciągająca, fascynująca, miejscami trzymająca w napięciu – W niemal każdym aspekcie gry twórcy odwalili kawał dobrej roboty. Jedynym mankamentem, na który wielu graczy zwróciło uwagę jest fabuła. W poprzedniej części główny bohater miał jasny cel – uratować przyjaciół. W Far Cry 4 Download przylatujemy na wyspę, na której tak naprawdę nie musimy być. Grając w 3 i 4 można zauważyć, jak ważną sprawą jest dobra fabuła.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-750 2,66 GH
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD 5850 1GB
 • Dysk twardy: około 18 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Far Cry 4 Download, które znajdziesz do pobrania na naszej stronie jest pełną wersją gry w języku Polskim. Dodatkowo masz możliwość instalacji dodatków i modyfikacji, które pozwalają dodać lub rozszerzyć misje i świat, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza.

Pełna wersja gry Far Cry 4 do pobrania

Grę, którą możesz u nas pobrać, znajdziesz w języku Polskim wraz z wieloma najpopularniejszymi dodatkami. Akcja, która rozgrywana jest w grze została zaprojektowana w taki sposób, aby zarówno początkujący gracze jak i starzy wyjadacze mogli jak najlepiej bawić się przy tym tytule.

W Far Cry 4 do pobrania otrzymujesz swobodę, dzięki czemu w dowolnej chwili możesz udać się na drugi koniec wyspy aby wykonać misję poboczną. Przemierzanie świata Far Cry 4 jest co najmniej satysfakcjonujące. Piękne widoki, zróżnicowany teren, to tylko skrawek tego, co możesz odkryć w grze. Twórcy podobnie jak w poprzednich częściach udostępnili nam pojazdy dzięki którym poruszanie się po wyspie jest znacznie prostsze.

W zależności od tego jaką grę preferujesz, możesz specjalizować się w cichych zabójstwach i powolnej destrukcji lub nagłym wejściem w środek akcji i ogromną destrukcję. Zróżnicowane drzewko umiejętności pozwala w bardzo dokładny sposób zbudować bohatera tak, aby odpowiadał jak najlepiej dla naszego stylu gry.

Nasza wersja gry jest w pełni spolszczoną, w 100% działającą wersją Far Cry 4 z możliwością instalacji dodatków. Podczas instalacji otrzymujesz możliwość wyboru cracka, dzięki czemu gdy jeden nie działa, masz możliwośc wyboru drugiego.

Pierwszą częścią Far Cry która naprawdę powaliła mnie na kolana była trójka. Poprzednie dwie części także były dobre, ale w trójce doświadczyć można wszystkiego, co powinno znaleźć się w dobrej grze akcji fps. W Far Cry 4 jedynym minusem jest niezbyt powiązana fabuła. Gameplay jest tak samo świetny jak w poprzedniej części, a grafika stoi na najwyższym poziomie. Polecam fanom fps’ów.

Link do pobrania pełnej wersji gry Far Cry 4

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Far Cry 4?

Far Cry 4 Download które udostępniliśmy do pobrania jest pełną wersją gry w języku Polskim. Podczas samej instalacji istnieje możliwość wyboru cracka oraz dodatków, które mają zostać zaimplementowane do gry. Dodatki nie zostały opisane, jednak wpisując nazwę danego moda w przeglądarce bez problemu znajdziesz jego opis.

Przed udostępnieniem gry sprawdziliśmy jej działanie instalując ją na naszym komputerze testowym. Dzięki temu masz pewność, że pobierając grę z naszej strony otrzymasz w pełni działający tytuł.

Dodatkowo przeprowadzamy skanowanie antywirusowe, abyś nie otrzymał zainfekowanych plików. Skanujemy w poszukiwaniu wirusów, niechcianych aplikacji oraz groźnych malware. Dajemy Ci gwarancję, że gra, którą pobierzesz wolna jest od wszelkiego rodzaju wirusów.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Far Cry 4 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *