Game
far cry 3 download

Far Cry 3 Download

Platformy

Data Wydania

29 Listopada 2012

Twórca gry

Wydawca

Ubisoft

Pełna wersja PL
Pobrano 683 razy
Waga: 11,65 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Trzecia odsłona serii Far Cry. Tym razem wcielamy się w Jasona Brody'ego - młodego chłopaka który udał się na wakacje na tropikalnej wyspie. Naszym zadaniem jest pokonanie Vaasa - szefa lokalnych piratów.

10

Mistrzostwo

10 35

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Świetna mechanika rozgrywki
 • Doskonała fabuła
 • Oprawa audio-wizualna

Wady

 • Uzależnia
 • Drobne błędy techniczne

Pełna wersja Far Cry 3 Download po Polsku!

Seria Far Cry już od samego początku zaskakiwała i w prosty sposób sprawiała, że w strzelanki wydane przez Ubisoft miały w sobie to coś. Wielu twórców gier, próbuje doszukiwać się lub dodawać do gry rozwiązania, które teoretycznie mają sens, lecz finalnie gracze nie przyjmują ich ciepło. W Far Cry 3 Pełna Wersja dominuje prostota. Twórcy wykorzystują doświadczenie nabyte w poprzednich odsłonach serwując niemal doskonałą grę ze świetnym scenariuszem.

W grze wcielamy się w rolę Jasona Brody – bogatego młodzieńca, który wraz z przyjaciółmi udał się na rajskie wakacje na pewnej wyspie na Pacyfiku. W trakcie zabawy, nasz bohater traci przytomność, a następnie budzi się w bambusowej klatce. Dookoła znajdują się ludzie Vaasa – lidera lokalnych bandytów. Wraz z bratem uciekacie z klatki, jednak tylko na chwilę. Okazuje się, że bandyci są szybsi, a wściekły Vaas zabija Twojego brata. Naszego bohatera puszcza w dżunglę, aby ten jak królik uciekał przed jego bandą. Dzięki odrobinie szczęścia udaje się nam uciec i trafić na lokalną wyspę, zamieszkaną przez rdzennych mieszkańców wyspy.

W tym momencie w Far Cry 3 do pobrania rozpoczyna się zabawa. Z roztrzepanego chłopaka zamieniamy się w obwieszonego bronią i granatami wojownika. Naszym zadaniem jest wyszkolenie się na tyle dobrze, aby finalnie móc pokonać Vaasa. Naszym głównym zadaniem jest niszczenie lub zdobywanie kolejnych masztów zajętych przez oddziały Vaasa, co jest bardzo przyjemne z powodu wspaniałych i przemyślanych terenów.

Oczywiście jak to bywa w serii Far Cry, dla gracza zostały udostępnione maszyny pozwalające na szybsze przemieszczanie się, jak samochody cza motorówki. W Far Cry 3 Download nie znajdziesz momentów, w których nie będziesz wiedział co masz robić. System szybkiego poruszania się między kryjówkami pozwala w prosty sposób zdobywać kolejne maszty i wykonywać misje poboczne, których w grze jest całe mnóstwo.

Początkowo nie mamy praktycznie nic. Z pierwszą bronią musimy upolować zwierzynę, dzięki czemu otrzymujemy punkty rozwoju naszej postaci. Każda misja, każdy dziki zwierz, którego upolujemy dają punkty, które rozwijają nasze umiejętności. System ten jest bardzo przemyślany i zbalansowany, dzięki czemu możemy zbudować postać tak, aby jak najlepiej pasowała do naszego stylu gry.

Elementy graficzne w Far Cry 3 do pobrania zostały wykonane fenomenalnie. Każdy element grafiki, każdy posterunek został zaprojektowany tak, aby jak najbardziej cieszył oko. Dzięki zróżnicowanej i pięknej oprawie graficznej i terenowi zdobywanie masztów i wykonywanie misji, to nie tylko żmudna konieczność, ale także możliwość obserwacji piękna gry stworzonej przez Ubisoft.

Poza trybem kampanii, twórcy zaimplementowali także tryb multiplayer i kooperacji. Multiplayer nie różni się zbytnio od standardowych tego typu rozwiązań, jednak kooperacja zasługuje na kilka słów. Grając ze znajomym mamy możliwość wyboru jednej z czterech postaci a dodatkowo została stworzona oddzielna kampania, która nie jest w żadnym stopniu powiązana z historią Jasona.

Podsumowując. Far Cry 3 Download jest grą jak na tamte czasy idealną. Prosta, dopracowana, spójna i intuicyjna – słowa te określają grę tylko w nieznacznym stopniu. Jest to tytuł doskonały, który zasługuje na słowa uznania nie tylko w świecie fps-ów.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor:  Intel Core2 Duo E6700
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna:  512 MB zgodna z DirectX 9.0
 • Dysk twardy: około 18 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Far Cry 3 Download, które Ci udostępniamy, jest pełną wersją gry po Polsku. Podczas instalacji masz możliwość dodania do gry dodatków i modyfikacji, które w znacznym stopniu ulepszają rozgrywkę.

Pełna wersja gry Far Cry 3 do pobrania

far cry 3 game

Udostępniona przez nas gra, jest pełną wersją w języku polskim, co w znacznym stooniu ułatwia rozgrywkę. Oczywiście istnieje możliwość zmiany języka na angielski, zarówno tekstu jak i oprawy audio, jednak polskie tłumaczenia jak i lektor są na najwyższym poziomie.

Far Cry 3 do pobrania jest jedną z najlepszych o ile nie najlepszą odsłoną serii. Do dziś gra wygląda niesamowicie, a przykładność i zapał twórców widać w niemal każdym elemencie gry. Niesamowitym jest, że pomiędzy wszystkimi wspaniałymi elementami gry udało się dodatkowo dodać sceny fabularne jak i dźwięk, który jest również na najwyższym poziomie.

Oczywiście, jak w każdej grze, gdzie niegdzie pojawiają się niewielkie błędy, które oko sprawnego gracza bez problemu uchwyci. Mimo to, wciąż można powiedzieć, że jest to tytuł idealny, ponieważ wszystkie bugi występujące w grze są na tyle niezauważalne i nieistotne, że wciągając się w rozgrywkę nawet ich nie zauważymy.

W Far Cry pierwszy raz zagrałem w 2005 roku. Od tego czasu gram w każdą kolejną część, którą udostępnia nam Ubisoft. Uważam, że Far Cry 3 jest najlepszą częścią serii, ponieważ gameplay, jak i oprawa audio-wizualna są na najwyższym poziomie. Uważam, że jest to obowiązkowy  tytuł każdego zapalonego gracza.

Link do pobrania pełnej wersji gry Far Cry

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Far Cry 3?

Udostępniona wersja Far Cry 3 Download jest pełną wersją gry z polskim tłumaczeniem. Podczas instalacji gry, możliwe jest dodanie modów, które w ciekawy sposób urozmaicają rozgrywkę.

Przed udostępnieniem każdej gry, sprawdzamy wszystkie pliki, czy nie występują braki oraz błędnie zaimplementowane dodatki. Samą grę instalujemy na komputerze testowym, na którym sprawdzamy poprawne działanie gry oraz wystepowanie najbardziej popularnych błędów. Daje Ci to pewność, że gra jest kompletna, w 100% działająca i nie wymaga Twojej ingerencji do plików gry.

Dodatkowo wszystkie pliki i dodatki skanujemy specjalnym programem antywirusowym, który sprawdza, czy nie występują wirusy, niechciane aplikacje oraz groźne dla Twojego komputera malware.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Far Cry 3 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *