Game
Elden Ring Download

Elden Ring Download

Platformy

Data Wydania

25 Luty 2022

Twórca gry

Wydawca

Bandai Namco

Pełna wersja PL
Pobrano 812 razy
Waga: 61.12 GB
Polska wersja językowa
Elden Ring Download, to gra przedstawiona w perspektywie trzecioosobowej, a gracz może swobodnie przemierzać interaktywny, otwarty świat z możliwością swobodnej eksploracji. Elementy rozgrywki obejmują walkę, łupienie, jazdę konną, interakcję z postaciami niebędącymi graczami oraz utrzymywanie statusu postaci poprzez zdobywanie kolejnych poziomów, ulepszanie sprzętu i broni oraz naukę zaklęć. Jest to jedna z najlepszych gier typu souls.

9.8

Super

10 52

Zalety

 • Potężna zawartość, przekraczająca wszelkie oczekiwania
 • Gra inspirowana sztuką i z doskonałym projektem poziomów
 • Fascynujący i tajemniczy świat
 • Satysfakcjonujące walki z Bossami
 • Świetny gameplay i genialna muzyka

Wady

 • Sporadyczne spadki FPSów
 • Kilka nierozsądnych wyborów związanych z równowagą i poziomem wyzwań
 • Bardzo wymagająca na najtrudniejszym poziomie trudności

Elden Ring Download PC, pobierz pełną wersję!

Elden Ring to gra RPG, która powstała z połączenia dwóch najlepszych twórców swoich gatunkach. Z jednej strony Hidetaka Miyazaki, uznany projektant gier wideo, a z drugiej George R.R. Martin, autor sagi Pieśń Lodu i Ognia. W rezultacie powstała gra o spektakularnej grafice, rozgrywająca się w świecie akcji i fantazji wyimaginowanej średniowiecznej Japonii, ze scenariuszem i wciągającą fabułą.

Gra przenosi graczy do regionu znanego jako Krainy Pomiędzy lub Krainy Środka, gdzie gracz kontroluje Sinluza, który będzie walczył o tytuł władcy Kręgu. Akcja gry toczy się w rozległym świecie fantasy, po którym możesz swobodnie podróżować i odkrywać każdy jego zakątek. Znajdziesz tu scenerie o bardzo złożonej konstrukcji, zarówno na otwartym niebie, jak i w zamkniętych przestrzeniach, w tym mroczne lochy, przez które możesz przejść.

Zanim zaczniesz, musisz stworzyć swoją własną postać, nie tylko pod względem wyglądu, ale także łącząc bronie, wyposażenie i magiczne moce, co daje bardzo różne rezultaty w zależności od wybranych opcji. W zależności od stylu gry możesz zdecydować się na pewne opcje lub inne, albo na brutalną siłę, albo na opanowanie magii.

Elden Ring łączy Cię z innymi graczami, dzięki czemu możecie zawierać sojusze, pokonywać najsilniejszych rywali i opracowywać wspólne strategie na wypadek, gdybyście chcieli razem przeżywać przygody. Krótko mówiąc, jest to doskonała gra RPG, w której najlepsze cechy wykorzystują mózgi stojące za Grą o Tron oraz twórcy Dark Souls.

Mimo to, wprowadzenie mechaniki otwartego świata, w Elden Ring pełna wersja nie jest oczywiste. Podobnie jak w innych Soulsach, na mapie nie ma wyraźnie zaznaczonych questów pobocznych, ale każdy fragment fabuły jest związany z aktywną eksploracją gracza. Dialogi z postaciami niezależnymi ujawniają istotne fragmenty fabuły dopiero po dużym wysiłku, który obejmuje przeczytanie każdego dokumentu, jaki można znaleźć, i zagubienie się w każdym zakręcie ogromnej mapy, która rozwija się przed kontrolerem po trochu, ale praktycznie od początku pozwala dotrzeć w dowolne miejsce.

Eksploracja jest więc bardziej swobodna, ale mniej kierowana, do tego stopnia, że Miyazaki zdaje się nie tracić chęci do robienia notatek przez gracza, który w przeciwnym razie pogubiłby się wśród tysięcy rzeczy do zrobienia i, rzecz jasna, stale średniego poziomu trudności gry. Elden Ring do pobrania zachowuje główną cechę gatunku, do którego należy: ekstremalny poziom wyzwania. W pewnym sensie ten ostatni wykładnik Soulsów jest jednak bardziej przystępny: biorąc pod uwagę, że poziomowanie umiejętności i broni naszej postaci odbywa się za pomocą doświadczenia i zbierania kamieni ewolucyjnych, tutaj łatwiej jest biegać daleko i szeroko w poszukiwaniu wrogów, których można zestrzelić, dopóki nie udoskonali się kolejnych umiejętności. Jest to oczywiście jedyny „rabat”, jaki Elden Ring udziela graczowi: w pozostałych przypadkach podczas sesji gry najczęściej będzie można zobaczyć ekran z napisem „Jesteś martwy”.

Pojawiło się jednak kilka nowych elementów, które równoważą obecność jednych z najcięższych wrogów, z jakimi kiedykolwiek mieliśmy do czynienia w serii: Przywołania, które pozwalają przywoływać potężnych wojowników wspomagających, oraz Popioły Wojny, przedmioty pozwalające modyfikować broń i przypisywać jej specjalne zdolności. Istnieje tak wiele poziomów personalizacji, że liczba kombinacji pasujących do dziesięciu klas, z których można wybierać, jest imponująca.

Pokonując głównych wrogów i zdobywając Runy, zyskujesz dodatkowe umiejętności. Kolejną nowością są skoki: Bezświetlni potrafią skakać, co rewolucjonizuje walkę i eksplorację. Bardzo przydatna akcja w pierwszym przypadku do unikania ataków lub zadawania ciosów, w drugim do szukania podnóżków, półek lub odkrywania ukrytych pomieszczeń.

Dźwięk i grafika w Elden Ring Download

Jeśli chodzi o efekt wizualny, mamy bardzo niewiele zastrzeżeń. To prawda, że Elden Ring nie ma takiej liczby polygonów i poziomu szczegółowości jak remake Demon’s Souls, ale artyści FromSoftware pozostają potworami umiejętności, potrafiącymi kształtować krajobrazy i momenty, które na długo pozostają w pamięci. Ich talent przejawia się niemal w każdym nowo odkrytym obszarze, by eksplodować po dotarciu do tych, które są wyraźnie bardziej szczegółowe, a momentami jest tak duży, że eliminuje wszelką możliwą krytykę grafiki. Elden Ring jest kolejnym dowodem na to, że nie trzeba mieć wyjątkowo zaawansowanego silnika graficznego, jeśli ma się wysokiej jakości oprawę graficzną.

Do dźwięku również nie można się przyczepić. Zarówno soundtracki towarzyszące nam podczas rozgrywki jak i same odgłosy bossów oraz naszego bohatera stoją na naprawdę wysokim poziomie. Całość wydaje się być niezmiernie spójna, dzięki czemu immersja w świecie gry jest naprawdę prosta.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 3 3300X
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB / AMD Radeon RX 580 4 GB
 • Dysk twardy: ok. 62 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 12

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Elden Ring Pobierz

Elden Ring gra 2

Ogólnie Elden Ring Download to tytuł, w którym niekwestionowane umiejętności zespołu łączą się i eksplodują. Mimo kilku wpadek na froncie balansu i recyklingu zasobów, który nieco skaził operację twórczą, można powiedzieć, że cel produkcji — czyli przywrócenie mechaniki i wrażeń z Dark Souls w kontekście otwartego świata — został osiągnięty.

Nie tylko: po przyswojeniu sobie lekcji jednych z najlepszych przedstawicieli gatunku, FromSoftware zbudowało wspaniały świat nie tylko z estetycznego, ale przede wszystkim strukturalnego punktu widzenia. Pozostawiony bez dokładnego przewodnika na krawędzi zranionego i rozpadającego się królestwa, Bezświatły kontynuuje operację stopniowego i stymulującego odkrywania, nieustannie nagradzany i pobudzany. Elden Ring zachwyca swoją gęstością, ilością zawartości, dynamizmem rozgrywki i stałością, z jaką daje użytkownikowi nowe narzędzia, przydatne do eksperymentowania z nowymi podejściami. Nadal pozostaje grą trudną, niejasną i enigmatyczną. Nie jest to arcydzieło dla każdego, ale z pewnością jest to arcydzieło studia FromSoftware.

Elden Ring to jedna z tych gier, do których na pewno niejednokrotnie będę wracał. Cała seria Dark Souls na stałe przykuła moją uwagę, jednak w Elden Ring, otwarty świat i możliwości niczym z klasycznych RPGów sprawiają, że gra ma to coś. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych gier souls na rynku.

Link do pobrania pełnej wersji gry Elden Ring Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS, aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Elden Ring Download?

Udostępniona w naszym serwisie gra Elden Ring Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Elden Ring Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *