Game
diablo 3 download

Diablo 3 Download

Platformy

Data Wydania

15 Maja 2012

Twórca gry

Wydawca

Blizzard Entertainment

Pełna wersja PL
Pobrano 981 razy
Waga: 9.51 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Trzecia odsłona najpopularniejszego na świecie hack'n'slasha. Akcja gry toczy się dwadzieścia lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony. Celem gry jest zdobycie Czarnego Kamienia Dusz, który złączy wszystkich władców demonów w jednym ciele aby go pokonać.

9.9

Super

10 35

Zalety

 • Pełna wersja
 • Dynamiczna
 • Bardzo grywalna
 • Opcje społecznościowe
 • Ciekawy system rozwoju postaci

Wady

 • Lagi w singlu przy dużej ilości przeciwników
 • Krótka kampania
 • Przesłodzona grafika

Pełna wersja Diablo 3 Download po Polsku!

Diablo III jest grą, która ze względu na trzy główne czynniki jest ciężka do oceny. Po pierwsze – to Diablo, po drugie – tworzy je Blizzard, po trzecie – aż 10 lat czekania na nową odsłonę. Każdy zapalony gracz hack’n’slashy dobrze wie, jak te trzy aspekty wpływają na ocenę i punkt spojrzenia na grę. Gra z tak dobrze znanej serii jak Diablo, która wychodzi spod skrzydeł jednego z największych producentów gier – Blizardu, musi być dobra.

W sumie w tym miejscu bez obaw można powiedzieć, że Diablo 3 do pobrania rzeczywiście jest grą dobrą. Oczywiście nie jest wolna bez wad, które nie wpływają znacznie na samą rozgrywkę. Ogólnie rzecz biorąc, Diablo 3 jest produkcją, która udowadnia, że zbudowanie dobrej gry z klocków, które wszyscy doskonale już znają jest możliwe. Podczas premiery gry, w sieci zaczęły pojawiać się tysiące zgłoszeń dotyczących błędów w grze, lecz Blizzard na bieżąco zwalczał te najczęściej występujące, przez co gra stała się niemal wolna od widocznych bugów.

Opisując Diablo 3 pełna wersja należy także nawiązać do sieci Battle.net. Zamysł jak i sens istnienia sieci jest jak najbardziej trafny. Poza głównymi funkcjami klienta, Blizzard zaimplementował szereg funkcji pozwalających łączyć się ze społecznością Diablo. Posiadając znajomych można obserwować ich postęp poprzez informacje dot. ich postaci. Jedną z ciekawszych opcji jest także możliwość natychmiastowego dołączenia do gry z poziomu menu.

Poziomy trudności występujace w Diablo 3 Download, mimo iż nazwane są identycznie jak w poprzedniej odsłonie znacząco różnią się trudnością. Poziom normalny jest zdecydowanie prostszy niż widoczny w Diablo 2. Wymaga on właściwie klikania myszką w tłumie przeciwników. Przez taki zabieg, gracz czuje się silniejszy niż rzeczywiście jest i taka gra w zerowym stopniu przygotowuje nas do wejścia na wyższe poziomy.

Ilość przeciwników w Diablo III znacząco wzrosła. Początkowo mierzymy się z powtarzającymi się potworami, jednak pokonując kolejne lochy i wchodząc na wyższe poziomy zobaczyć możemy różnorodność przeciwników których zaserwował nam Blizzard.

Jak to w Diablo bywa, Diablo 3 Download skupia się na zdobywaniu przedmiotów. Wielu osób zdaniem przedmioty zostały zbyt mocno podrasowane, przez co po kilku godzinach gry, początkowo wybrane statystyki praktycznie nie mają sensu. Mimo to, dropienie epików jest bardzo satysfakcjonujące, a sam moment otrzymania bardzo rzadkiego przedmiotu mega zadowalający.

Oprawa graficzna jest według wielu osób kontrowersyjna. Mimo, iż gra prezentuje się bardzo dobrze, wiele osób uważa, że grafika stała się zbyt mało diablowa. W wielu momentach możemy dostrzec mrok i ciemność do której przyzwyczaiła nas seria, w innych zaś gra jest bardzo cukierkowa a czasem aż przesłodzona.

Zdarza się także, że w ferworze walki na wyższych poziomach trudności zgubimy się i nie będziemy mieli pojęcia kogo aktualnie bijemy. Jest to dość ważny element gry, ponieważ w niektórych lochach znaleźć można potwory, które są nieśmiertelne do czasu pokonania ich szefa.

Sama rozgrywka w Diablo 3 pełna wersja została podzielna na cztery akty. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii zaczynamy w miastach z których możemy udać się na polowanie. Największym zaskoczeniem jest długość aktów. Pierwszy jest najdłuższy, a kolejne akty są o jedną trzecią krótszą od poprzedniego. Gracze, którzy nakręcają się na długą rozgrywkę będą w tym miejscu zawiedzeni.

Mimo wszystkich plusów i minusów, Diablo 3 Download jest bardzo wciągającą grą, która nie raz potrafi przyssać do komputera na wiele godzin. Fani typowych Hack’n’slashy na pewno nie zawiodą się na tym tytule.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor:  Intel Pentium D 2.8 GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7800 GT
 • Dysk twardy: około 12 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Diablo III Download, oferowane na naszej stronie jest pełną wersją z możliwością zmiany języka na polski. Wysoka jakość rozgrywki i mnóstwo dodatków które możesz dodać podczas instalacji to tylko początek tego co czeka Cię w grze. Enternal Collection i Digital Deluxe zaimplementowane zostały do gry w taki sposób, aby umożliwić Ci ich wybór podczas gry.

Pełna wersja gry Diablo 3 do pobrania

diablo 3 gra

Diablo 3 Download, które udostępniliśmy jest pełną wersją gry z możliwością gry multiplayer. Gra działa bez zarzutów, a nowy interfejs pozwalający zarządzać postacią został stworzony w taki sposób, aby gra była bardziej intuicyjna a walka bardziej dynamiczna.

Do gry zaimplementowane zostały trzy DLC: Reaper of Souls, Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition oraz Przebudzenie Nekromantów. Pozwala Ci to w dowolnym momencie skorzystać z dodatków, jakie powyższe rozszerzenia oferują.

W Diablo 3 pobierz znaleźć można także niekończące się mistrzowskie poziomy trudności, dzięki czemu nawet najlepsi gracze nie będą mogli się nudzić. Bez najmniejszego problemu można także dołączyć do rozgrywek online ze znajomymi. Tryb multiplayer umożliwia grę ze znajomymi, przez co przechodzenie lochów będzie jeszcze zabawniejsze.

Podczas rozgrywki otrzymywać można osiągnięcia, które najlepsi gracze bardzo szanują. Pokonanie lochu na poziomie udręka w czasie mniejszym niż założyli twórcy wydaje się proste, jednak dopiero po spróbowaniu własnych sił, okazuje się, że nie jest to wcale prosty orzech do zgryzienia.

Seria Diablo od zawsze przyciągała moją uwagę. Uważam, że dwójka była lepsza pod względem klimatu, ponieważ grafika jest zdecydowanie zbyt cukierkowa. Inne aspekty gry zdecydowanie przechylają szalę na korzyść Diablo 3. Rozbudowana rozgrywka, mnóstwo misji i przedmiotów sprawia, że jest to najlepsza odsłona serii. Polecam każdemu kto kocha hack’and’slashe!

Link do pobrania pełnej wersji gry Diablo 3

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Diablo 3?

Udostępniona przez nas wersja Diablo 3 Download, jest pełną wersją po polsku z możliwością gry online. Język gry można oczywiście zmienić na angielski, jednak jako domyślny ustawiony został polski.

Przed udostępnieniem gry naszej społeczności zawsze upewniamy się, że gra działa poprawnie. W tym celu instalujemy grę na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują tam najczęściej pojawiające się błędy dotyczące rozgrywki. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz w pełni działającą grę.

Dodatkowo wszystkie pliki gry, dodatków i modów skanujemy programem antywirusowym. Ma to na celu wykrycie niepożądanych aplikacji, wirusów i malware, które mogą uszkodzić Twój komputer. Pobierając u nas możesz być w 100% przekonany, że otrzymasz grę, która wolna jest od wirusów.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Diablo 3 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *