Game
diablo 2 poster

Diablo 2 Download

Platformy

Data Wydania

29 Czerwiec 2000

Twórca gry

Wydawca

Blizzard Entertainment

Pełna wersja PL
Pobrano 981 razy
Waga: 2,92 GB
Polska wersja językowa
Kontynuacja pierwszej części Diablo. Hack'n'slash, który stał się klasykiem oraz jedną z najlepszych gier w histori.

10

Mistrzostwo

10 33

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Bardzo ciekawa fabuła
 • Niesamowity klimat
 • Bardzo wciągająca

Wady

 • Uzależnia
 • Zbyt mało miejsca w ekwipunku

Pełna wersja Diablo 2 Download po Polsku!

Już ponad 20 lat minęło od czasu, gdy otrzymaliśmy kultową grę jaką jest Diablo II. Wszyscy wiedzieli, że po ogromnym sukcesie jedynki, Diablo II, będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Mimo wszystko, po premierze gry, nikt nie sądził, że popularność gry będzie aż tak ogromna. Jednym z dowodów pokazujących, że Diablo 2 do pobrania jest grą świetną jest fakt, że po ponad 20 latach wciąż można znaleźć ludzi, którzy aktywnie w nią grają.

Jedną z rzeczy, które sprawiły, że gra tak dobrze się przyjęła, był klimat rozgrywki. Historia, która przedstawiała mroczne i złowrogie zajścia spowodowane przez tajemniczego wędrowca została stworzona w taki sposób, że nawet dzisiaj poczuć można tajemnicę i mroczą część fabuły.

Mimo, że grafika nie jest już powalająca jak kiedyś, to wciąż mamy doczynienia z niezłą oprawą graficzną w 2D oraz z niezłą ścieżką dźwiękową. W grze spotkamy mnóstwo różnorakich, w niezwykły sposób przedstawionych krain, postaci, które mimo na grafikę wciąż wyglądają mrocznie oraz bardzo ładnie zaprojektowane elementy ekwipunku. Jedną z rzeczy, które zadziwiają jest cieniowanie oraz efekty animacji. Jak na 2000 rok, elementy te zostały stworzone w taki sposób, że nawet dzisiaj nie w każdym tytule otrzymujemy tak dobrze stworzone elementy.

Rozpoczynając rozgrywkę mamy do wyboru kilku bohaterów: barbarzyńcę, paladyna, nekromantę, amazonkę oraz czarodzieja. Każda z postaci to zupełnie odmienny styl gry i walki, dzięki czemu przechodząc grę jednym z bohaterów, przejście kolejnym może okazać się zupełnie nową rozrywką. Po wystartowaniu gry, niemal od razu przenosimy się do świata, w którym sterujemy postacią z lotu ptaka, a interfejs oraz sterowanie postacią są bardzo intuicyjne.

Diablo 2 Download zostało podzielone na 4 akty, z czego każdy prezentuje zupełnie inną scenerię, wrogów oraz otoczenie. Jednym razem trafimy na zielone łąki, innym na pustynie, a na samym końcu trafimy do piekła, gdzie stoczymy finałową walkę. Na początku każdego aktu znajduje się miasto, które jest naszą bazą. Możemy się tam zaopatrzyć oraz kupować i ulepszać ekwipunek. Dzięki temu, że gra została podzielona na fragmenty, mimo iż w grze wykonujemy podobne akcje, sceneria pozwala nam poczuć, jakbyśmy byli w innym świecie, dzięki czemu całość nie jest monotonna.

Kolejnym bardzo mocnym elementem Diablo II do pobrania jest przeogromna ilość przedmiotów i ekwipunku. Gracz otrzymuje możliwość dropienia oraz wykonywania misji, za które może otrzymać różne przedmioty. Znaleźć możemy zarówno zwykłe elementy ekwipunku jak i zaczarowane, które są zdecydowanie silniejsze od standardowych odpowiedników. Ciekawym elementem jest także to, że podczas walki ekwipunek ulega zniszczeniu, co zmusza nas powrócić co jakiś czas do miasteczka i go naprawić.

Misje w Diablo 2 pełna wersja nie są bardzo skomplikowane czy specjalnie trudne, jednak bez ich wykonania nie możemy pójśc dalej. Ogółem misji jest 6 na rozdział, co jest wystarczającą ilością aby od czasu do czasu przestać bić potwory i komuś pomóc.

Wiele osób twierdzi, że jedną z kluczowych spraw, dla których pokochali Diablo II jest ilość potworów. W podobnych grach z tego okresu mierzyliśmy się z niewielką ilością potworów, z czego ich siła była większa. Tutaj przyjdzie nam mierzyć się z setkami o ile nie tysiącami różnorakich potworów, których samodzielna siła nie jest duża, jednak w stadzie mogą sprawić sporo problemów.

Diablo 2 Download jest bez wątpienia tytułem, o którym możemy powiedzieć, że jest to klasyk gatunku. W 2000 mieliśmy sporo tytułów, które były co najmniej dobre, ale tylko ten zasługuje na tytuł króla hack’n’slashy. Każdy, kto lubi mierzyć się z dużymi ilościami potworów powinien chociaż raz spróbować swoich sił w świecie Diablo.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Pentium D 2.8 GHz / AMD AthlonTM 64 X2 4400+
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7800 GT
 • Dysk twardy: 2 GB wolnej przestrzeni z dodatkami
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9
 • Gra będzie działać płynnie na każdym dzisiejszym komputerze

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Przedstawiona gra dostępna jest w wersji Platynowa Kolekcja dzięki czemu pobierając otrzymujesz pełną wersję wraz ze wszystkimi dodatkami.

Pełna wersja gry Diablo 2 do pobrania

diablo 2 tapeta

Niesamowina grywalność i wspaniały tryb multiplayer spowodował, że Diablo 2 Download stało się klasyką gatunku. Jest to również jeden z najbardziej odznaczających się tytułów w dziejach gier komputerowych. Pomimo tego, że od premiery minęło ponad 20 lat, gra cieszy się wciąż dużym zainteresowaniem. Niektórzy twierdzą, że Diablo II stała się także obiektem kultu i pewna część graczy uważa ją za świętość.

Producenci gry nie zatrzymali się jedynie na stworzeniu ponadczasowej produkcji. Dla graczy zostały udostępnione także dodatki, które wprowdadzały nowe klasy oraz przedmioty. Ponad to nowi gracze mają także możliwość wyboru poziomu trudności, dzięki czemu w grze odnajdą się zarówno wyjadacze, jak i początkujący.

Muzyka w grze w odróżnieniu od grafiki się nie starzeje. W Diablo 2 do pobrania znajdują się utwory, które po dziś dzień mogą się podobać. To samo dotyczy całego udźwiękowienia w grze.

Diablo II to tytuł, który zna chyba każdy gracz na świecie. Pierwszy raz grałem w dwójkę gdy miałem 12 lat. Dziś wracam do tego tytułu z uśmiechem na ustach, bo wiem, że zaczynając rozgrywkę spędze godziny wspaniałej zabawy. Każdy, kto przynajmniej w pewnym stopniu lubi gry typu H’n’S MUSI spróbować swoich sił w Diablo 2.

Link do pobrania pełnej wersji gry Diablo 2

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Diablo 2?

Diablo 2 Download które chesz pobrać, jest pełną wersją gry po Polsku. Przed udostępnieniem gry, sprawdziliśmy ją pod kątem działania, występowania błędów oraz poprawności działania dodatków. Dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz działającą grę. Dodatkowo przeskanowaliśmy pliki gry programem antywirusowym, który sprawdził, czy nie występują tam wirusy oraz malware.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Diablo 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *