Game
cube world download

Cube World Download

Platformy

Data Wydania

30 Września 2019

Twórca gry

Wydawca

Picroma

Pełna wersja PL
Pobrano 389 razy
Waga: 291 MB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Sandbox, którego grafika opiera się na dobrze znanym Minecrafcie. W grze nie ma wyznaczonego celu, graczowi towarzyszy dowolność, a ogrom możliwości sprawia, że gra się naprawdę przyjemnie.

9.7

Super

10 37

Zalety

 • Przyjazna grafika
 • Wciąga
 • Tryb Multiplayer

Wady

 • Drobne błędy
 • Powolny rozwój

Pełna wersja Cube World Download po Polsku!

Na pierwszy rzut oka gra łudząco podobna do dobrze znanego Minecrafta. Poznając ją bliżej okazuje się, że gra jest zdecydowanie różna, a jedynym głównym podobieństwem jest kwadratowy świat. Gra sama w sobie jest wciągająca, ale doświadczony gracz będzie w stanie bardzo szybko osiągnąć to, czego wymagają od niego twórcy.

Podobnie jak w grze od Mojang, nie mamy tutaj wyznaczonego celu gry. Oznacza to, że możemy robić co chcemy i to my decydujemy o tym, co będzie naszym głównym zadaniem. Tworząc postać Cube World pełna wersja oferuje kilka klas do wyboru: maga, wojownika oraz rogue. Dodatkowo twórcy oferują nam możliwość wyobru rasy od człowieka, po żabę aż do orka.

Świat generowany jest na podstawie wpisanej przez nas liczby. Jest to bardzo ciekawym rozwiązaniem, ponieważ posiadając na jednym komputerze daną mapę, wpisując tą samą liczbę, możemy stworzyć identyczny na innym komputerze. Ponadto światy różnią się także dodatkami jak ilość i rodzaj zwierząt, jaki przyjdzie nam spotkać.

W grze nie ma do wykonania żadnych misji. Mamy za to możliwość walk z bossami. Polecenie na pokonanie danego bossa otrzymujemy od NPC’ów, którzy bardzo często aż nalegają na to abyśmy danego stwora pokonali.

W Cube World do pobrania miasto jest chyba najbezpieczniejszym miejscem ze wszystkich dostępnych w grze. Nie możemy tam nikogo atakować, zabić, czy nawet zranić. Momentami powoduje to frustrację, ponieważ wielu NPC’ów działa na nerwy i aż chciałoby się któremuś palnąć w łeb. Za zdobyte na polowaniach i eksploracjach materiały, możemy kupić dobra i przedmioty, które wykorzystać możemy w dowolny sposób.

Jednym z denerwujących elementów dotyczących NPC w Cube World jest ich zasób magazynu. Niektóre przedmioty możemy kupić tylko w danym świecie, przez co oswojenie np. psa bez wafli jest niemal niemożliwe.

Oprawa graficzna jak ma to miejsce w grach wzorowanych na Minecrafcie jest klockowa. Bloki z których stworzony jest świat są dość pokaźnych wymiarów sześcianu, a ich tekstury nie zadziwiają oczu, ponieważ zwykle są to różno-kolorowe kostki. Sama optymalizacja została tutaj bardzo dobrze opracowana. Grając na średnim komputerze lub starszej maszynie nie powinniśmy uświadczyć lagów ani spadków fps-ów.

Dźwięk stoi na zadowalającym poziomie. Nie jest to topowy poziom, jednak oprawa dźwiękowa jest na tyle przyjemna, że w Cube World Download gra się naprawdę przyjemnie i nic nie powoduje nerwów.

Dla niektórych bolączką, a dla innych mega frajdą jest noc. Poruszanie się bez pochodni jest praktycznie niemożliwe, ponieważ noc w Cube World jest tak ciemna, że nawet sokole oko nic nie zobaczy.

Cube World pobierz umożliwia również grę w trybie multiplayer. To tutaj właśnie widać główne zalety i frajdę z gry. Podróżowanie, budowanie i odbywanie przygód ze znajomymi są naprawdę zabawne. Mimo, iż gra wygląda dość prosto, przyjemność, jaka płynie z rozgrywki jest naprawdę ogromna. Walka z bossem jest o wiele ciekawsza niż w większości gier MMO, a eksploracja ogromnego świata pozwala się zrelaksować.

W ogólnym rozrachunku gra jest naprawdę dobra. Jeżeli ktoś lubi gry typu survival RPG, to koniecznie musi spróbować swoich sił w tym tytule. Grając kilkadziesiat godzin nie uświadczyliśmy żadnych błędów wpływających na rozgrywkę, co świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu studia.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5 2400 3.1 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 1 GB
 • Dysk twardy: około 596 MB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Instalując grę, posiadasz możliwość dodania do swojej gry dodatków. Stworzony przez nas instalator pozwala dodać do gry mody i dodatki, które w znacznym stopniu rozszerzają rozgrywkę i dodają do gry nowe elementy. Zalecamy wybór przynajmniej jednego z nich, ponieważ gra staje się wtedy o wiele ciekawsza.

Pełna wersja gry Cube World do pobrania

cube world gra1

Cube World Download jest bardzo ciekawym tytułem łączącym w sobie elementy z Monster Huner World, czy The Legend of Zelda. Mimo grafiki łudząco podobnej do Minecrafta, gra jest naprawdę rozbudowana a otwarty świat powoduje, że granie jest bardzo przyjemne.

Gra prawie 10 lat oczekiwała na oficjalną premierę. Po lekkim niewypale związanym z DDoSami podczas premiery, twórcy spróbowali ponownie przedstawić graczom ich flagowy tytuł, co okazało się sporym sukcesem.

W grze nie zabrakło takich funkcjonalności jak jazda konna, czy nawet latanie na oswojonych przez nas stworach. Bardzo wiele elementów zostało tutaj skopiowanych z wcześniej wspomnianych gier, co uważamy za plus. Wprowadzone zostały tylko te elementy, które gracze z danego tytułu chwalili, co pozwoliło twórcom stworzyć tytuł posiadający zalety z innych popularnych gier.

W Cube World zagrałem, ponieważ namówił mnie znajomy. Początkowo byłem średnio nastawiony na rozgrywkę, jednak po kilku godzinach wciągnąłem się jak szalony. Grafika nie jest tutaj jakoś specjalnie rozbudowana, ale sama rozgrywka i to jak gra wciąga powoduje, że bardzo dobrze będę ją wspominać. Polecam wszystkim fanom gier RPG i nie tylko!

Link do pobrania pełnej wersji gry Cube World

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Cube World?

Cube World pełna wersja którą udostępniliśmy na naszej stronie jest w 100% działającą kopią gry. Instalator, który jest udostępniony do pobrania pozwala pobrać i zainstalować grę wraz z dodatkami i modami.

Sama gra została przez nas sprawdzona na komputerze testowym, na którym zainstalowaliśmy grę. Podczas kilku godzin rozgrywki wyszukiwaliśmy najczęściej występujace błędy oraz glitche zgłaszane przez graczy. Dzięki naszym testom, masz pewność, że pobierasz w 100% działające Cube World.

Przed udostępnieniem instalatora na naszej stronie wszystkie pliki gier i modów zostały dodatkowo przeskanowane programem antywirusowym. Pliki gry skanujemy pod kątem występowania wszelkiego rodzaju malware, wirusów czy niechcianych aplikacji, co daje Ci pewność, że nie uszkodzisz komputera decydując się na pobranie u nas.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Cube World Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *