Game
city car driving download

City Car Driving Download

Platformy

Data Wydania

23 Grudzień 2010

Twórca gry

Wydawca

Forward Development

Pełna wersja PL
Pobrano 373 razy
Waga: 2.93 GB
Polska wersja językowa
Symulator samochodowy nastawiony na realizm i przepisową jazdę.

9.7

Super

10 41

Zalety

 • Świetna mechanika pojazdów
 • Bardzo dobrze działające przepisy drogowe
 • Łatwość tworzenia modów
 • Idealna dla początkujących kierowców

Wady

 • Średnia oprawa graficzna

Pełna wersja City Car Driving Download po Polsku!

City Car Driving pełna wersja to gra, której zadaniem jest szkolenie przyszłych kierowców. Jest to edukacyjny syumlator, który w bardzo przyjemny sposób pozwala nam sprawdzić się w fotelu kierowcy poruszając się po większym mieście.

Jak już wspomnieliśmy, City Car Driving do pobrania stawia sobie jeden główny cel – nauczenie początkujących kierowców w jaki sposób poruszać się samochodem po mieście. Sama rozgrywka rozpoczyna się od wyboru pojazdu. Te, nie są licencjonowane, jednak bez problemu rozpoznamy na jakich modelach były wzorowane. Po wybraniu samochodu, od razu ruszamy w teren. Zostajemy przeniesieni na ulice dość sporego miasta, w którym znajdziemy min. wąskie drogi, duże skrzyżowania, jak i wielopasmowe ulice. Dodatkowo mamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na torze wyścigowym jak i na leśnych drogach.

Model zachowania pojazdu, to to, do czego twórcy przyłożyli największą uwagę. City Car Driving Download jest tytułem edukacyjnym, który ma pokazać młodym kierowcom jak wygląda prawdziwa jazda. Zarówno jazda jak i uszkodzenia pojazdu są bardzo dobrze odwzorowane, ponieważ nawet najmniejsza stłuczka będzie widoczna na naszym samochodzie.

Tytuł ten głównie kładzie nacisk na przepisową jazdę i stosowanie się do znaków drogowych, dlatego nie ma tu raczej mowy o wyścigach. City Car Driving pobierz został stworzony w taki sposób, aby jak najwierniej odddać warunki które możemy spotkać na drodze. Dlatego właśnie znajdziemy tu różnorodną aglomerację, gęsty ruch uliczny, pieszych oraz sytuacje losowe jak wypadek lub roboty drogowe. Do tego wszystkiego dochodzi cykl dobowy oraz pogoda, która dla początkujących kierowców może stanowić nie lada wyzwanie.

Bardzo ciekawym systemem w jaki City Car Driving pełna wersja został wyposażony jest alarmowanie kierowcy. W dowolnym momencie rozgrywki możemy go wyłączyć lub włączyć, a informuje on nas o każdym złamaniu przez nas przepisów. Jest to świetna opcja dla osób, które są pewne swoich umiejętności, mimo iż nie jeżdżą do końca przepisowo.

W grze mamy także system wyzwań. Pozwala on ćwiczyć umiejętności, na które normalnie nie zwrócilibyśmy uwagi. Wykonując manewry określone przez komputer nie tylko uczymy się jak poprawnie je wykonać, ale także sprawdzamy naszą wiedzę na temat przepisów drogowych.

Grafika w City Car Driving Download nie stała na pierwszym miejscu, dlatego nie jest to światowy poziom. Nie mniej jednak gra prezentuje się naprawdę dobrze. Świat jest bardzo urozmaicony, a oprawa graficzna jak na grę typowo edukacyjną stoi na na prawdę dobrym poziomie. Do audio też nie możemy się przyczepić.

Gra wspiera możliwość gry przez kierownicę. Czym wszakże byłby symulator jazdy bez możliwości gry na kierownicy. Bez problemu podłączymy i zagramy w City Car Driving do pobrania przy użyciu praktycznie wszystkich dostępnych kierownic na rynku.

W ogólnym rozrachunku gra ta prezentuje się naprawdę dobrze. Jest to idealny tytuł dla osób, które w najbliższej przyszłości mają zamiar pierwszy raz wsiąść za kółko lub doszkolić się przed egzaminem. City Car Driving oferuje wszystko co powinno znaleźć się w symulatorze jazdy samochodem – zróżnicowany teren, losowe sytuacje na drodze czy zmienna pogoda. Widać, że twórcy przygotowali grę z głową tak, aby młodzi kierowcy mogli poczuć jak to jest prowadzić prawdziwy samochód.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Pentium Dual Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD Radeon R7 240
 • Dysk twardy: ok. 4 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10
 • Rekomendowane używanie kierownicy

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację, ponieważ gra stanie się bardziej rozbudowana a gameplay ciekawszy.

Pełna wersja gry City Car Driving do pobrania

city car driving gra

City Car Driving Download jest tytułem, który bez wątpienia przyda się zarówno początkującym kierowcom jak i tym, którzy chcą jeszcze raz sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę na temat ruchu drogowego.

W grze poza trybem przepisowego jeżdżenia po mieście znajdziemy także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności wyścigowych. Możemy przenieść się na tor wyścigowy, na którym nie musimy stosować się do żadnych przepisów. Warto jedynie pamiętać o tym, że model zniszczeń jest wciąż aktywny, dlatego lepiej uważać na nawet najdrobniejszą obcierkę.

Twórcy wyposażyli grę w tryb tworzenia, który pozwala nam stworzyć swoje miasto i samochody. Wielu osobom się to spodoba, ponieważ w internecie można bez problemu znaleźć auta stworzone przez społeczność. Do wyboru mamy praktycznie wszystkie samochody, które znajdziemy w prawdziwym zyciu – od Porshe do Lamborghini.

Do naszej wersji gry został zaimplementowany dodatek zmieniający niektóre przepisy tak, aby wierniej oddawały polskie przepisy drogowe.

Grę pobrałem przed rozpoczęciem jazdy w L-ce. Był to bardzo dobry pomysł, ponieważ spędzając kilka godzin na wirutlanej drodze byłem w stanie wyczuć i poznać podstawowe zachowania z jakimi przyjdzie mieć do czynienia na prawdziwej drodze. Uważam, że gra ta naprawdę mi pomogła, dzięki czemu pierwszy raz wsiadając za kierownicę czułem się pewniej i byłem mniej zestresowany. Polecam każdemu początkującemu kierowcy!

Link do pobrania pełnej wersji gry City Car Driving

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać City Car Driving?

Na naszej stronie dostępna jest pełna wersja City Car Driving Download. Podczas instalacji gry istnieje możliwość dodania modów i dodatków, które sprawią, że rozgrywka stanie się bardziej realistyczna i przyjemniejsza. Głównie zalecanym dodatkiem jest Polish Mod, który zmienia niektóre zasady ruchu drogowego w taki sposób, aby był jak najbardziej zbliżony do tego który obowiązuje w Polsce.

Wszystkie pliki gry zostały przez nas skrupulatnie sprawdzone. Gra została zainstalowana na naszym komputerze testowym w celu sprawdzenia czy nie występują w niej błędy lub glitche. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pobierzesz grę, która będzie działać i w 100% Cię nie zawiedzie.

Dodatkowo przed udostępnieniem plików na naszej stronie zostały one przeskanowane najnowszym programem antywirusowym. Pliki skanowane były pod kątem występowania wirusów, malware i innych groźnych aplikacji mogących uszkodzić Twój sprzęt. Nie musisz się więc martwić o to, że pobierzesz grę, która będzie groźna dla Twojego komputera.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “City Car Driving Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *