Game
call of duty 2 download

Call of Duty 2 Download

Platformy

Data Wydania

25 Październik 2005

Twórca gry

Wydawca

Activision

Pełna wersja PL
Pobrano 395 razy
Waga: 3.59 GB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Pierwszoosobowa strzelanka osadzona w realiach II Wojny Światowej. Akcja podzielona jest na kilka podkampanii, z czego każda z nich toczy się w: El Alamein, Stalingradzie i Normandii

9.9

Super

10 39

Zalety

 • Zmienny charakter gry
 • Wciągająca
 • Bardzo rozbudowany tryb multiplayer
 • Różnorodność broni
 • Dobry poziom sztucznej inteligencji

Wady

 • Drobne błędy techniczne
 • Kontrowersyjny system obrażeń

Pełna wersja Call of Duty 2 Download po Polsku!

Strzelanki osadzone w czasach II Wojny Światowej od kilkunastu dobrych lat wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Co prawda aktualnie coraz bardziej króluje trend dotyczący FPSów osadzonych w dzisiejszych czasach lub niedalekiej przyszłości, niemniej jednak, Call of Duty 2 jest świetnym przykładem, co powinna zawierać dobra gra wojenna.

Swego czasu mieliśmy na rynku niemal wysyp gier opartych o realia II Wojny Światowej, lecz tylko niektóre z nich zapadły nam w pamięci. Na pewno zaliczyć do nich można serię gier Medal of Honor, oraz wspomniane już Call of Duty 2 pełna wersja. Klimat tych gier czuć od pierwszych minut rozgrywki. Mimo, iż aktualnie gameplay nie powala na kolana, wciąż mamy do czynienia z grą kompletną.

Tryb kampanii w Call of Duty 2 do pobrania zawiera w sobie trzy pomniejsze kampanie, z czego każda z nich podzielona jest na dziesięć dość rozbudowanych fragmentów. W każdym z fragmentów mamy do wykonania kilka misji (zwykle od dwóch do pięciu). Kolejne etapy gry są ze sobą bezpośrednio powiązane, dzięki czemu przechodząc grę, widzimy zarys pewnej historii. Przed rozpoczęciem każdego kolejnego etapu, mamy też możliwość zapoznania się z wstępem, który po krótce przedstawi nam zarys obecnej sytuacji.

Sama gra rozpoczyna się w Stalingradzie, a my bierzemy pod swoje skrzydła szeregowego żołnierza. Początkowo nasze misje i zadania są bardzo proste. Wyeliminowanie sił wroga w okolicy, czy przejście do punktu taktycznego, mimo iż wydają się bardzo proste, w tym wypadku są zaprojektowan w dość ciekawy sposób. W dalszej części rozgrywki przyjdzie nam wykonywać bardziej skomplikowane misje. Odpieranie potężnych ataków, czy przejmowanie kluczowych budynków, powodują, że rozgrywka w żadnym stopniu nie może być monotonna.

W drugiej kampanii Call of Duty 2 Download wcielamy się w brytyjskiego sierżanta. Na początku przenosimy się do dość niespotykanego miejsca – Afryki. Dalsze poziomy rozgrywają się już we Francji, która jest okupowana przez Nazistów.

Trzecia kampania przenosi nas do Normandii, w której jako żołnierz przyjdzie nam mierzyć się z przeciwnikami w znajomo wyglądających miejscach. Ta część, jest bardzo zbliżona tematycznie i klimatycznie do Brothers in Arms.

Jednym z ogromnych plusów Call of Duty 2 pobierz jest różnorodność zadań i lokacji. Bardzo ciekawie zrealizowano mapy i misje, które nawet po kilku godzinach gry się nie nudzą. Najmniej dynamiczną rozgrywkę można odczuć w drugim fragmencie gry i to właśnie temu fragmentowi wystawilibyśmy najniższą ocenę.

Call of Duty 2 nie jest grą nową. Oznacza to, że nie uświadczymy tutaj otwartego świata jak ma to miejsce w dzisiejszych produkcjach. Całość jest dość liniowa i niestety nie znajdziemy momentu w którym moglibyśmy zejść ze ścieżki zaprojektowanej przez twórców. Mimo to, że gra jest dość liniowa, mapa i sam koncept gry został zaprojektowany w taki sposób, że chcemy iść tam, gdzie kierują nas twórcy. Przeznaczona dla nas droga wydaje się najciekawszym rozwiązaniem, ponieważ zawsze wygląda tak, jakby to właśnie w tym miejscu miało dziać się coś ciekawego.

Call of Duty 2 do pobrania jest jednym z pierwszych tytułów, w których zrezygnowano z paska zdrowia. W grach multiplayer nie sprawdziłoby się to dobrze, ale w trybie kampanii jest to bardzo dobre rozwiązanie. W zależności od poziomu trudności jesteśmy w stanie przyjąć na siebie większą ilość kul, co sygnalizowane jest na całym ekranie. Powoduje to, że uwagę skupiamy na grze, niżeli na szukaniu paska zdrowia i ciągłym analizowaniu go.

W grze mamy także tryb multi. To właśnie on przesądził o sukcesie Call of Duty 2. W grze mamy dostępnych pięć trybów, które są aktualnie bardzo dobrze znane w praktycznie wszystkich grach FPS. Swego czasu gra ta, była jedną z najbardziej popularnych strzelanek online. Nawet dzisiaj bez problemu można zobaczyć mnóstwo osób wciąż próbujących swoich sił w klasycznej odsłonie Call of Duty 2.

Grafika w grze nie jest już dziś oszałamiająca. Co prawda w dniu premiery, wydawało się, że grafika jest praktycznie realistyczna, ale dzisiejsze produkcje pokazują, jak mocno byliśmy w błędzie. Jak na grę, która ma ponad 15 lat, wciąż prezentuje się dobrze. Co prawda animacje i tekstury są zauważalnie kwadratowe, gra, jako całość, wciąż wygląda nieżle.

Dźwięki i muzyka w grze, to to, co nas w nią wciąga. Udźwiękowienie całej gry stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nawet dziś, realistyczne wystrzały broni palnej i przejeżdżający obok czołg powoduje ciarki na plecach.

W ogólnym rozrachunku, Call of Duty 2 Download jest grą bardzo dobrą. Aktualnie trend na gry w realiach II Wojny Światowej nieco spadł, dzięki czemu popyt na klasyki jak ten nieco wzrósł. Uważamy, że jest to jedna z najlepszych odsłon serii Call of Duty i bez wątpienia gra godna polecenia.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Pentium 4 2.5, 2.5GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce4 MX 4000
 • Dysk twardy: ok. 4.5 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania do niej dodatków i modów. W trybie multiplayer nie wpływają one na żaden aspekt gry, jednak w trybie kampanii, dodają one sporo nowości. Zalecamy instalację wszystkich dodatków, poniewż w znacznym stopniu wpłyną one na jakość i długośc rozgrywki.

Pełna wersja gry Call of Duty 2 do pobrania

call of duty 2 gra1

W Call of Duty 2 nie bez znaczenia jest także to, że do wilu budynków możemy bez przeszkód wejść. To samo tyczy się wspinania po obiektach aby przeskoczyć daną przeszkodę. Sporo osób przechodzi kampanię CoD 2 na czas. Speedrunerzy wykorzystują drobne błędy i glitche w grze, które pozwalają ją przejść w znacznie krótszym czasie niż standardowa gra.

Aktualnie praktycznie każdy komputer powinien bez problemu udźwignąć ciężar gry i utrzymywać stałą ilość klatek na sekundę. Mimo, że jest to gra dość stara, spotkamy się w niej z drobnymi spadkami klatek. Spowodowane jest to wiekiem gry i optymalizacją, która w tamtym czasie nie stała na pierwszym miejscu wg. twórców.

Aktualnie jak i w tamtym czasie Call of Duty 2 nie stanowi innowacji i rewolucji, która wywróciła światem strzelanek. Poza usunięciem paska życia, twórcy nie zdecydowali się na żadne inne odważne kroki, które mogłyby wynieść grę jeszcze wyżej. Uważamy, że jest to solidny shooter, przy którym nawet dzisiaj nie można się nudzić.

w CoD 2 grałem jeszcze jako dzieciak. Pamiętam jak w kafejkach internetowych na zmianę graliśmy w CS 1.6 i CoDa 2. Jest to jedna z najlepszych gier fps jaka powstała. Wciąż dobra grafika i grywalność pokazują, jak bardzo graczom produkcja ta przypadła do gustu. Uważam, że każdy fan strzelanek powinien spróbować swoich w niej swoich sił. Gorąco polecam!

Link do pobrania pełnej wersji gry Call of Duty 2

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Call of Duty 2?

Call of Duty 2 które możesz pobrać na naszej stronie udostępnione jest przez nas w pełnej wersji, z możliwością gry online. Podczas instalacji gry istnieje możliwość zainstalowania dodatków i modów, które sprawiają, że tryb kampanii jest jeszcze ciekawszy i przyjemniejszy. Zalecamy wybór wszystkich zaimplementowanych przez nas dodatków.

Ta, jak i wszystkie inne gry udostępnione na naszej stronie, są przez nas sprawdzane. Przy pomocy stworzonego przez nas instalatora, instalujemy daną grę na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy gra jest w 100% sprawna. Dzięki temu masz gwarancję, że pobierzesz grę, która działa i Cię nie zawiedzie.

Dodatkowo wszystkie pliki gier i dodatków są przez nas skanowany. Używamy najnowszej wersji antywirusa, która sprawdza, czy gra jak i dodatki są bezpieczne. Skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i innych niechcianych aplikcji, które mogłyby uszkodzić Twój komputer.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Call of Duty 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *