Game
Bum Simulator Download

Bum Simulator Download

Platformy

Data Wydania

9 Październik 2018

Twórca gry

Wydawca

PlayWay

Pełna wersja PL
Pobrano 517 razy
Waga: 26.19 GB
Polska wersja językowa
Polska gra symulacyjna w której wcielamy się w żula borykającego się z problemami dnia codziennego.

9.7

Super

10 45

Zalety

 • Ciekawy gameplay
 • Otwarty świat
 • Mnóstwo możliwości rozwoju postaci
 • Dobry model sterowania

Wady

 • Drobne błędy
 • Silnik fizyki czasem zawodzi
 • Monotonna

Pełna wersja Bum Simulator Download po Polsku!

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda życie żula, który od rana do wieczora nic nie robi oprócz rozrabiania na ulicy i picia tanich trunków? Dziś możesz się dowiedzieć! Bum Simulator to polska gra, w której wcielasz się w menela i robisz co chcesz.

W grze możesz robić wszystko na co masz ochotę. Możesz zemścić się na tych, przez których znajdujesz się w obecnej sytuacji, zostać miejską legendą lub problematycznym żulem, który lubi igrać z policją. Wszystko zależy od Ciebie!

W Bum Simulator pełna wersja zostało zaimplementowane mnóstwo ciekawych mechanik i systemów. Możesz min. walczyć z policjantami wraz z gołębiami, żebrać o kasę, a nawet upgradować swoje legowisko z kartonów. W grze naprawdę trudno się nudzić.

Twórcy zaznaczają, że w Bum Simulator pobierz jest także mnóstwo ciekawych lokalizacji. Znajdziemy brudne alejki, lombardy, typowe sklepy monopolowe jak i metro i kanały. W grze jest mnóstwo ciekawostek i osiągnięć do odblokowania, dzięki czemu nie znajdziesz czasu na nudę.

Poza tymi bardziej oczywistymi zajęciami, twórcy dodali kilka dość unikalnych jak: poznawanie alchemii alkoholu, tresowanie gołębi czy odkrywanie swoich wewnętrznych mocy.

Cała gra odbywa się z perspektywy pierwszoosobowej. Świat w Bum Simulator Download ma całkowicie otwartą strukturę, dzięki czemu posiadamy całkowitą swobodę w eksploracji miasta. Podczas rozgrywki naszym głównym zadaniem jest przetrwanie, dodatkowymi zaś, co tylko chcemy.

Jako menel, który przez przypadek trafia na ulicę mamy mnóstwo możliwości kształtowania postaci. Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, możemy np, zostać miejską legendą lub zemścić się na byłych przełożonych. To, co zrobimy w całości zależy od nas, bo gra została stworzona w taki sposób, aby jak najlepiej odwzorować życie na ulicy.

Grafika w Bum Simulator do pobrania jest bardzo dobra. Gra została stworzona na silniku 3D, który jest dość zaawansowany technologicznie, a dodatkowym atutem jest rozbudowany silnik fizyczny, który czasami potrafi spowodować uśmiech na twarzy.

Udźwiękowienie również jest zadowalające. Jak na grę stworzoną przez niewielkie studio, widać, że wszystkie dźwięki zostały stworzone od zera. Nie słyszeliśmy żadnych stockowych dźwięków czy muzyki, która często pojawia się w tanich produkcjach.

W ogólnym rozrachunku jest to świetna gra, która nie tylko pozwala zobaczyć jak wygląda życie osoby na ulicy, ale też odrywa od rzeczywistości. Możemy zapomnieć o wszystkim i zobaczyć, że tak naprawdę nie mamy tak źle jak myśleliśmy. Zapewni wam rozrywki na wiele godzin, a w gronie znajomych dodatkową dawkę humoru i zabawy.

Uważamy, że jest to bardzo dobry tytuł, który świetnie nadaje się dla osób, które chcą spróbować czegoś innego i spędzić czas na zabawnej rozgrywce.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
 • Pamięć:  4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 660 2GB
 • Dysk twardy: ok. 28 GB  wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Bum Simulator do pobrania

Bum Simulator gra 2

Bum Simulator Download to nietypowy tytuł polskiego studia Ragged Games, w której wcielamy się w żula błąkającego się po ulicach Nowego Yorku. Na ulicę trafiliśmy, przez przełożonych, którzy doprowadzili nas do ruiny i obecnej sytuacji.

Produkcja daje naprawdę dużą swobodę i różnorodność kształtowania losów bohatera. Możemy po prostu błąkać się dzień w dzień po ulicach i zaczepiać niewinnych ludzi. Inną opcją jest próbowanie wyprostowanie swojej drogi, znalezienie pracy i odegranie się na osobach, przez których wszystko straciliśmy. To tylko niektóre możliwości, bo tak naprawdę jest ich o wiele więcej.

Co do życia menela, gra nie ma w 100% realnego pokrycia. Twórcy w zabawny sposób przedstawiają życie typowego żula, który musi mierzyć się z trudami dnia codziennego aby przeżyć. Jest to bardziej zręcznościowa gra w której kreujemy postać, niżeli realistyczny symulator.

Lubię wszelkie gry symulacyjne, w których mogę zobaczyć, jak mogłoby wyglądać życie z innej strony. Bum Simulator to gra, która mimo iż na początku wydaje się dość realistyczna, w rzeczywistości taka nie jest. Jest to bardziej tytuł, przy którym można się pośmiać i spędzić miło czas, niż poczuć to, jak czują się menele.
W ogólnym rozrachunku uważam, że jest to gra dobra, z ciekawymi mechanikami i systemami, ale daleko jej do realizmu. Polecam wszystkim, którzy chcą się pośmiać i spędzić czas przy czymś mało skomplikowanym.

Link do pobrania pełnej wersji gry Bum Simulator

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Bum Simulator Download?

Na naszej stronie znajdziesz Bum Simulator Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Bum Simulator Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *