Game
BeamNGdrive download

BeamNG Drive Download

Platformy

Data Wydania

29 Maj 2015

Twórca gry

Wydawca

BeamNG GmbH

Pełna wersja PL
Pobrano 219 razy
Waga: 5.37 GB
Polska wersja językowa
Symulator samochodowy w którym zniszczenia i realistyczna fizyka stoją na pierwszym miejscu.

9.8

Super

10 38

Zalety

 • Świetnie odwzorowane zniszczenia
 • Realistyczna fizyka
 • Wciągająca
 • Możliwość edytowania tras i pojazdów

Wady

 • Drobne błędy techniczne

Pełna wersja BeamNG.drive Download po Polsku!

Wiele gier samochodowych, nawet najnowszych i najlepszych tytułów ma ogromny problem ze zniszczeniami pojazdów oraz fizyką w grze. BeamNG.drive nie skupia się na grafice, lecz na realiźmie zniszczeń i sterowaniu pojazdem. Jest to jedna z gier, która aktualnie najlepiej odwzorowuje realia związane ze sterowaniem autem.

Gry samochodowe należą do gatunku, który od wielu lat wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niestety nie ma wielu produkcji, które w rzetelny sposób odwzorowują zniszczenia aut i otoczenia. w BeamNG.drive twórcy swoją uwagę skupili właśnie na realiźmie. Fizyka, mechanika i zniszczenia pojazdów są odwzorowane w niemal idealny sposób, dzięki czemu gra bardzo wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji.

BeamNG.drive pełna wersja oferuje zniszczenia na fenomenalnym poziomie. Wielu graczy jest po prostu znudzonym grą, w tytuły, w których maksymalnym zniszczeniem jest co najwyżej kilka mocniejszych zarysowań. W BeamNG.drive nawet lekki kontakt z drzewem może powodować utratę kontroli nad pojazdem i ogromną kraksę.

Wielu graczy gra w BeamNG.drive tylko dlatego, aby móc zobaczyć model zniszczeń stworzony przez studio BeamNG GmbH. Możliwość doswiadczenia prawdziwej kraksy, w której auto wręcz zostaje rozłożone na części pierwsze sprawia, że gracz w nieco inny sposób podchodzi do kolejnych gier wyścigowych.

Początkowo gra nie budzi zachwytu. Gra nie jest wizualnie najlepsza, wygląda co najwyżej jak dziesięcioletnia gra wyścigowa. Modele samochodów, mimo iż są wiernie odwzorowane również nie wyglądają najlepiej. Co innego, jeżeli mówimy o wtętrzu aut. Tam nawet najmniejsze detale zostały świetnie odtworzone.

Osoby, które grały kiedyś w Burnout na pewno się tu odnajdą. BeamNG.drive Download jest świetnym przykładem jak powinny wyglądać zniszczenia w najlepszych grach wyścigowych. Co prawda wiele z nich zaliczanych jest do wyścigów zręcznościowych, jednak mimo to, celując w światowy poziom, uwaga do takich detali również powinna zostać skupiona.

W BeamNG.drive pobierz nie mamy narzuconego przez twórców celu. W zasadzie to kieruje nami totalna dowolność. Mamy dostępnych kilka map, które są całkiem zróżnicowane, na których to możemy w testować nasze auta. W grze dostępny jest także edytor pozwalający w dowolny sposób zmienić trasę lub auto, dzięki czemu rozgrywka się tak szybko nie nudzi.

Każdy samochód zachowuje się w grze inaczej. Znaczy to tyle, że opanowanie jednego nie stworzy z nas mistrza kierownicy. Wyuczenie się kierowania wszystkimi pojazdami wymaga naprawdę sporo czasu i skupienia. Między autami z napędem na przód i tył czuć ogromną różnicę, co pozwala dobrać auto do naszych preferencji.

Uważam, że BeamNG.drive do pobrania jest tytułem, który na pewno przypadnie do gustu osobom lubujących się w grach samochodowych. Jest to nieco inna propozycja niż to co otrzymujemy od największych producentów, co sprawia, że jest to bardzo ciekawa opcja.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5 2.4 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB Nvidia GeForce 210
 • Dysk twardy: około 6 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji istnieje możliwość dodania do gry dodatków i modów. Zalecamy wybór wszystkich możliwych, gdyż w znacznym stopniu w sposób pozytywny wpływają one na rozgrywkę i wygląd gry.

Pełna wersja gry BeamNG.drive do pobrania

BeamNG.drive gra

Niestety, jak to bywa w symulatorach, scenariusz nie odgrywa tutaj głównej roli. Osoby lubujące się w grach RPG i takich, gdzie fabuła jest najważniejsza nie będą zachwycone. Mamy za to dowolność, dowolność, która bardzo cieszy. Możemy robić praktycznie co chcemy. Od śmigania wąskimi zakrętami asfaltowych dróg do skoków po szutrowych ścieżkach. Oczywiście twórcy nie zostawili nas w 100% sami sobie. W grze mamy misje, które pozwalają odkrywać kolejne elementy gry.

Twórcy dobrze wiedzieli, że brak możliwości gry online w BeamNG Drive Download nie zbierze dużego grona fanów na długi czas. Udostępnili zatem możliwość dowolnego edytowania aut, map i samej gry, dzięki czemu gracze stworzyli mnóstwo świetnych modów.

Gra ma dość spore wymagania jak na produkcję, która wygląda co najwyżej przeciętnie. Spowodowane jest to zaawansowanym silnikiem zniszczeń i skomplikowaną fizyką gry. Większość komputerów bez problemu poradzi sobie przy utrzymaniu płynnej rozgrywki, jednak bardzo stare komputery mogą mieć z nią drobny problem.

Uważam, że jest to jedna z najlepszych gier samochodowych ostatnich lat. Naprawdę świetna fizyka gry a do tego realistyczne zniszczenia powodują, że gra na kierownicy sprawia ogromną frajdę. Prawdą jest, że grafika nie stoi na najwyższym poziomie, jednak nie o to tu chodzi. Polecam wszystkim tym, kto lubi symulatory, wyścigi i nie tylko!

Link do pobrania pełnej wersji gry BeamNG.drive

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać BeamNG.drive?

Pełna wersja BeamNG Drive Download prezentowana w naszym serwisie jest w 100% działającą grą. Instalator, który został przez nas udostępniony jest naszą pracą, dzięki czemu otrzymujesz pewność, że pobierzesz działającą grę. Dodatkowo podczas instalacji udostępniliśmy możliwość dodania do gry modów i dodatków, których instalację zalecamy.

Wszystkie gry które możesz znaleźć na naszej stronie są przez nas wcześniej sprawdzane. Każdą z nich instalujemy na komputerze testowym, który znajduje się w naszym biurze oraz sprawdzamy czy gra prawidłowo się uruchamia i działa. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie pobierasz gry, która będzie wyrzucała błędy.

Dodatkowo pliki gier jak i dodatków są skanowane programem antywirusowym. Nie chcemy, aby społeczność, która korzysta z naszego serwisu musiała obawiać się o bezpieczeństwo swojego sprzętu. Wszystkie pliki skanowane są pod kątem występowania wirusów, malware i innych groźnych aplikacji.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “BeamNG Drive Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *