Game
Astroneer Download

Astroneer Download

Platformy

Data Wydania

6 Luty 2019

Twórca gry

Wydawca

System Era Softworks

Pełna wersja PL
Pobrano 517 razy
Waga: 2,98 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Otwarty sandbox, w którym eksplorujemy kosmos w poszukiwaniu planet bogatych w przeróżne surowce.

9.8

Super

10 43

Zalety

 • Wciągająca
 • Nieskończony świat
 • Dowolność eksploracji
 • Mnóstwo mechanik
 • Bardzo dobrze dobrany podkład muzyczny

Wady

 • Drobne błędy techniczne
 • Momentami powtarzalna

Pełna wersja Astroneer Download po Polsku!

Astroneer to nietypowa gra sandboksowa, w której naszym głównym zadaniem jest poszerzanie i rozwijanie cywilizacji poprzez zdobywanie kolejnych obcych planet.

Akcja Astroneer do pobrania rozgrywana jest w XXV wieku, kiedy to ludność rozwinęła się wystarczająco by móc podróżować po rozległych galaktykach w poszukiwaniu nowych miejsc życia. Ogólnodostępna technologia sprawiła, że ludzie zaczęli podróżować podobnie jak w czasach gorączki złota. Każdy podróżnik ma szansę na zdobycie fortuny, ale tylko nielicznym się to udaje.

W samej grze znajdziemy mnóstwo planet na których możemy rozpocząć przygodę i poznawać nowe niezbadane tereny. Planety i księżyce zbudowane są z voxeli. Sam astronauta wyposażony jest w narzędzia, które niczym w Minecrafcie pozwalają mu kształtować otoczenie. Możemy zatem wykopać ogromną dziurę lub usypać dużą górę w poszukiwaniu  materiałów.

Świat w Astroneer pełna wersja jest całkowicie otwarty. Oznacza to, że jako bohater możemy dowolnie się przemieszczać i nic nie stoi nam na przeszkodzie, by spróbować odnaleźć nierozpoznaną jeszcze planetę. Na każdej planecie znajdziemy różne materiały, dzięki którym możemy rozwijać siebie jak i swój statek do dalszej podróży. Poza tym natknąć się też możemy na ślady wymarłych cywilizacji i przeszkody, z którymi będziemy musieli sobie poradzić.

Przed rozpoczęciem rozgrywki, Astroneer download przywita nas jednak samouczkiem. Samouczkiem, który został w bardzo skrupulatny i dokładny sposób przygotowany. Po kilkunastu minutach gry, większość podstaw powinniśmy mieć w małym paluszku, dzięki czemu najbliższa rozgrywka stanie się o wiele prostsza. Warto na tym etapie spędzić trochę więcej czasu, dzięki czemu dowiemy się kilku ważnych spraw, które pozwolą nam uniknąć śmierci w pierwszych minutach eksploracji.

Jednym z najważniejszych elementów w Astroneer pobierz jest tlen. Jak wiadomo, żywe organizmy nie przetrwają bez niego nawet kilku minut. Dlatego budowanie ścieżek z przewodami dostarczającymi tlen jest w grze bardzo ważne. Nie będziemy w stanie eksplorować planety dopóki nie stworzymy wystarczającej sieci przewodów.

Sama rozgrywka, to głównie eksploracja i zdobywanie nowych materiałów. W grze nie mamy wyznaczonego odgórnie celu, a zamiast tego to my decydujemy co w danym momencie chcemy robić i co chcemy osiągnąć. Astroneer Download oferuje mnóstwo możliwości rozwoju planety i nas samych. Tworząc nowe budowle i konstrukcje będziemy w stanie coraz szybciej i w większych ilościach zdobywać trudno dostępne materiały.

Pierwsze minuty rozgrywki mogą nie wydawać się zbyt wymagające, ale już po zbadaniu pierwszych zakamarków planety, może okazać się zupełnie odwrotnie. Na każdym kroku możemy spotkać tubylców, którzy mogą być nastawieni do nas przyjacielsko lub całkowicie wrogo. To jak zareagujemy zależy wyłącznie od nas. I to jest w tej grze piękne!

Oprawa wizualna nie jest szczególnie powalająca, ale zdecydowanie wystarczająca. Jest to gra stworzona przez nieduże studio, które mimo przeciwności stworzyło bardzo sympatyczną grę poprowadzoną w świetnym klimacie. Astroneer do pobrania to tak naprawdę gra, która skupia się na spokojnej eksploracji i rozwijaniu swoich umiejętności, a nie tytuł, który ma powalać graficznie.

Co do audio, to tutaj nie możemy się już przyczepić. Podkład muzyczny jak i dźwięki z którymi spotkamy się w grze zostały dobrane w naprawdę dobry sposób. Po kilku godzinach gry, możemy poczuć, jakby minęło dopiero kilka minut.

Podsumowując, Astroneer Download, to tytuł, który na pewno nie przypadnie do gustu wszystkim graczom, ale jest to zdecydowanie gra, przy której można się zrelaksować i wychillować. Możemy robić, to co chcemy, nikt nas nie pogania, a to w jakim kierunku będziemy eksplorować kosmos, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Dual Core 2 GHz
 • Pamięć:  4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB, Nvidia GeForce 560
 • Dysk twardy: ok. 3.2 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Astroneer do pobrania

Wszystkie planety w Astroneer Download generowane są losowo. Sprawia to, że każda kolejna planeta czy księżyc nie będzie taka sama jak poprzednia. Jest to o tyle ciekawe, że samo zwiedzanie i eksplorowanie planet może zabrać nam większość czasu rozgrywki. Widząc na horyzoncie jakąś ciekawą lokację niejednokrotnie przyjdzie wam zastanawiać się, czy przypadkiem tam nie pobiec.

Ciekawym elementem jest budowa planet. Wiele z nich porośnięte jest tak gęstym gąszczem, że trudno się w nim odnaleźć. Podczas eksploracji nie raz zabłądzicie i będziecie musieli szukać drogi do waszego statku kosmicznego.

Dla wielu osób jest to minus, ale dla nas ogromny plus. Samouczek sam w sobie jest bardzo dobry, ale wyjaśnia tylko podstawowe zagadnienia związane z grą. W późniejszym etapie większości musimy domyślać się sami lub dochodzić do czegoś metodą prób i błędów. Myślę, że jest to celowy zabieg twórców, aby gracze nie dostawali wszystkiego gotowego na tacy, a sami ruszyli głową.

W ogólnym rozrachunku, Astroneer to gra, która zdecydowanie odpręża. Nawet największy nerwowiec będzie w stanie zrelaksować się i zapomnieć na chwilę o otaczającym go świecie. Gra jest bardzo wciągająca, przez co kilka godzin gry mija tak naprawdę w mgnieniu oka.

Uwielbiam gry sandboksowe, a Astroneer idealnie trafia w moje gusta. Nieskończone możliwości eksploracji, rozwój i ciekawe przygody sprawiają, że rozpoczynając grę, nie mogę się od niej oderwać. Uważam, że jest to tytuł idealny dla osób, które chcą oderwać się od rzeczywistości i spędzić kilka godzin w innym świecie. Zdecydowanie polecam!

Link do pobrania pełnej wersji gry Astroneer

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Astroneer?

Na naszej stronie znajdziesz Astroneer Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Astroneer Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *