Game
assetto corsa download

Assetto Corsa Download

Platformy

Data Wydania

19 Grudnia 2014

Twórca gry

Wydawca

Kunos Simulazioni

Pełna wersja PL
Pobrano 315 razy
Waga: 7.72 GB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Symulator wyścigowy stworzony przez studio, które profesjonalnie zajmuje się tworzeniem symulatorów. Auta w grze były tworzone poprzez skan laserowy, a ich parametry licencjonowane przez producentów.

9.9

Super

10 39

Zalety

 • Świetny model sterowania
 • Ogromne możliwości edycji HUDu
 • Dopracowane modele aut
 • Wsparcie społeczności
 • Bardzo duże możliwości edycji poziomu trudności

Wady

 • Grafika w tle średniej jakości

Pełna wersja Assetto Corsa Download po Polsku!

Assetto Corsa to gra wyścigowa tworzona przez studio Kunos Simulazioni, które na codzien zajmuje się tworzeniem symulatorów wyścigów, a tytuł ten jest pierwszym udostępnionym szerszej publiczności. Ich poprzednie produkcje wykorzystywane były przez zespoły motosportowe i producentów aut, nic więc dziwnego, że otrzymaliśmy grę, która powala na każdym kroku.

Niewielu jest aktualnie twórców, którzy publikują swoją grę we wczesnym dostępie, aby móc rozwijać ją pod okiem najbardziej wybrednych fanów. Assetto Corsa pełna wersja ukazała się po wielu latach pracy, czego efektem jest świetny symulator wyścigów z najlepszą oprawą graficzną.

Praktycznie wszystkie założenia, jakie początkowo narzucili sobie twórcy zostały spełnione. W grze mamy do wyboru 30 aut, z czego wszystkie są licencjonowane, co sprawia, że wyglądają identycznie jak w rzeczywistości. Wiele osób może powiedzieć, że nie jest to ogromna ilość aut. Zgadzamy się z tym, że w wielu grach mamy do czynienia z większą ilością dostępnych pojazdów. Wielu twórców jednak skupia się na ilości a nie na jakości jak ma to miejsce w tym przypadku.

Każdym autem w Assetto Corsa do pobrania jeździ się zupełnie inaczej. W wielu grach, każde auto mimo, iż prowadzi się nieco inaczej, wystarczy, że nauczymy się jazdy jednym pojazdem. Tutaj, opanowanie do perfekcji jednego auta, praktycznie wcale nie pomaga w kierowaniu innymi pojazdami.

Szczerze powiedziawszy gra na klawiaturze czy padzie byłaby tutaj nie na miejscu. Gra jest tak dopracowana pod względem mechaniki i fizyki, że posiadanie dobrej kierownicy to tutaj must have. Grając na klawiaturze również będziemy z gry czerpać frajdę, jednak to właśnie posiadanie dobrego sprzętu powoduje, że z gry możemy wyciągnąć maksimum.

Bardzo fajnym rozwiązaniem, jest w Assetto Corsa pobierz możliwość dopasowania HUDu do własnych preferencji. Każdy element możemy dowolnie przesuwać i powiększać, co pozwala stworzyć swój własny pulpit gry. Same możliwości edytowania HUDu to nie wszystko. Bardzo duża ilość aplikacji, które możemy dodać w zależności od tego co jest nam potrzebne takie jak: telemetria, praca opon, czy działanie sił przeciążenia, sprawiają, że odczucia o zaawansowanym symulatorze są jeszcze lepsze.

Tryby które zostały udostępnione w Assetto Corsa Download są dość podstawowe. Mamy tutaj możliwość otwartej jazdy po torze i szlifowanie swoich umiejętności, wyzwania na czas oraz wydarzenia specjalne. Brakuje tutaj rozbudowanego trybu dla jednego gracza, co możemy zobaczyć np. w Forza Horizon, ale możliwość gry z innymi ludźmi wyrównuje tą stratę.

Gra zadebiutowała na rynku wiele lat temu. Twórcy zdecydowali się na dość odważny krok, mianowicie sprzedaż gry niekompletnej. Może wydawać się, że jest to kuriozalny pomysł, jednak możliwość ulepszania gry pod okiem fanów i dodatkowe wsparcie finansowe pokazuje, że czasem warto zaryzykować.

Bardzo dużą siłą Assetto Corsa do pobrania jest możliwość tworzenia modów. Twórcy otwarcie powiedzieli i dali wsparcie niezależnym twórcom chcącym ulepszyć grę. Ponad 2500 modów pokazuje, jak bardzo społeczności zależy na rozwoju gry. Bardzo wiele modów stoi na naprawdę wysokim poziomie, dzięki czemu nawet nudząc się grą, można zainstalować mody i ponownie cieszyć się rozgrywką.

Strona techniczna to to, na czym opiera się ten tytuł. Auta odtworzone bardzo realistycznie i świetna fizyka jazdy sprawiają, że jest to niemal idealny symulator wyścigów. Początkowo gracze zręcznościowych wyścigówek takich jak NFS mogą mieć problem w odnalezieniu się w rozgrywce, jednak po kilku minutach gry, powinni zacząć przyzwyczajać się do nietypowego modelu sterowania.

Oprawa graficzna stoi także na najwyższym poziomie. Twórcy na pierwszym miejscu skupiali się na realiźmie rozgrywki, natomiast na drugim, właśnie na grafice. Obecnie o grywalności bardzo często decyduje grafika w grze. Tutaj mamy do czyniena z grafiką, która zadowoli oko najbardziej wybrednego fana, jednak mimo to, brakuje tutaj dopracowanych elementów takich jak widownia w tle.

Dźwięki prezentują się również bardzo dobrze. W symulatorach na pierwszym miejscu zawsze stoi realizm, dopiero na drugim zręcznościowa frajda z rozgrywki. Dźwięk aut i publiczności jest bardzo dobrze odwzorowany, natomiast minusem jest ubogi soundtrack. Assetto Corsa Download jest jednak symulatorem, co samo za siebie pokazuje, że nie podkład muzyczny jest tu najważniejszy.

Assetto Corsa pełna wersja jest grą, która wciąż jest i zapewne długo jeszcze będzie rozwijana. Jest to tytuł dość specyficzny, który zadowoli zarówno fanów gier wyścigowych jak i symulatorów. Sterowanie i mechanika w grze są świetne, a grafika nie potrzebuje komentarza. Jest to tytuł, który sam się broni, a jego ciągły rozwój pokazuje, że twórcom zależy, aby ich produkt stał się kompletnym symulatorem wyścigów.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: AMD Athlon X2 2,8 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: MD Radeon HD 6450 1GB
 • Dysk twardy: ok. 19 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Twórcy udostępnili możliwość tworzenia modów i dodatków do gier. Spowodowało to wysyp naprawdę świetnych rozwiązań, z czego niektóre sprawiają, że gra staje się znacznie lepsza. W naszym instalatorze istnieje możliwość instalacji modów i dodatków, które są najlepiej oceniane.

Pełna wersja gry Assetto Corsa do pobrania

assetto corsa tapeta

Assetto Corsa Download nie jest typową wyścigówką, którą znamy z np Need for Speeda. Jest to jedna z najbardziej wymagających gier z którymi miałem do czynienia. Każdy zakręt sprawia wrażenie, jakbyśmy toczyli batalię z której bardzo ciężko będzie wyjść zwycięsko. Dużo osób porównuje poziom trudności Assetto Corsa do Dark Souls. Już od samego początku gracz dostaje niezłego kopa i każdy nawet najmniejszy błąd kosztuje go cenne sekundy w wyścigu.

Mimo, iż jest to dość trudna gra, zarówno niedzielni gracze jak i wyjadacze będą się przy tym tytule świetnie bawić. Co prawda początkowo nauka zachowania danego pojazdu w różnej pogodzie jest bardzo ciężka i czasami frustrujaca, ale satysfakcja z wygranego wyścigu – nie do opisania.

Nawet na najprostszym poziomie trudności, z włączonymi wszystkimi ułatwieniami i automatyczną skrzynią biegów, gra nie wybacza nawet najmniejszego błędu. Zbyt szybkie wejście w zakręt lub zbyt agresywna próba wyprzedzania może okazać się dla nas zgunbna. Sztuczna inteligencja kierująca pojazdami przeciwników jest też czasami nieprzewidywalna. Może się zdażyć, że komputerowy przeciwnik będzie próbował wymusić na nas hamowanie, abyśmy nie wpadli w poślizg.

Jako ogromny fan wszystkich gier samochodowych stwierdzam, że jest to gra fenomenalna. Co prawda początkowo bardzo ciężko przyzwyczaić się do nietypowego modelu jazdy i fizyki, jednak późniejsza jazda jest mega przyjemna. Nie jest to co prawda wyścigówka arcade, co ma obecnie miejsce w większości gier samochodowych, ale gra się naprawdę dobrze. Satysfakcji z wygrywania wyścigów nie da się opisać, musicie tego spróbować!

Link do pobrania pełnej wersji gry Assetto Corsa

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Assetto Corsa?

Na naszej stronie udostępniamy jedynie pełne wersje gier. Assetto Corsa Download jest tytułem, który umożliwia bardzo łatwe tworzenie i implementację dodatków i modów. W naszym instalatorze umieściliśmy najbardziej popularne dodatki, które w znacznym stopniu ulepszają rozgrywkę. Zalecamy ich instalację.

Zarówno sama gra, jak i dodatki są przez nas dokładnie sprawdzane. Po stworzeniu instalatora, gra instalowana jest na naszym komputerze testowym, na którym przez kilka godzin sprawdzane jest występowanie błędów i glitchy. Dzięki temu procesowi, możesz mieć pewność, że pobierana gra w 100% Cię nie zawiedzie.

Dodatkowo wszystkie udostępniane pliki są wcześniej skanowane. Nie chcemy, aby nasza społeczność była narażona na pobieranie niebezpiecznych aplikacji, dlatego cała udostępniana zawartość skanowana jest w poszukiwaniu wirusów, malware i innych niechcianych aplikacji. Nie musisz więc martwić się o to, że Twój sprzęt zostanie uszkodzony.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Assetto Corsa Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *