Game
anno 1800 download poster

ANNO 1800 Download

Platformy

Data Wydania

16 Kwietnia 2019

Twórca gry

Wydawca

Ubisoft

Pełna wersja PL
Pobrano 562 razy
Waga: 59,17 GB
Polska wersja językowa
Gra strategiczna w której rozwijamy średniowieczne miasteczko. Jest to gra strategiczna, w której zarówno w trybie single jak i multiplayer odnajdą się doświadczeni jak i początkujący gracze.

9.8

Super

10 34

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Relaksujący gameplay
 • Dopracowana oprawa graficzna
 • Duże możliwości rozwoju miasta

Wady

 • Uzależnia
 • Średniej jakości walka

Pełna wersja Anno 1800 Download po Polsku!

Fani gier strategicznych nie mogą w ostatnich latach narzekać na brak tytułów w które mogliby pograć. Anno 1800 jest doskonałym przykładem gry, która może wciągnąć na długie godziny, nie nudząc nawet przez chwilę.

Anno 1800 do pobrania to odsłona w której żegnamy się z kosmosem i wracamy na ziemię. Przenosimy się do XIX wieku, gdzie rozwijać będziemy miasteczka, które w dużym stopniu przypominają starą Europę.

Otoczka która została nam przedstawiona w nowej odsłonie Anno sprawia, że wiele graczy może poczuć się jak w domu. Zielone wyspy o wiele bardziej relaksują, niż zaludnianie szarego księżyca. Anno 1800 jest po prostu bardzo dobrą grą, ponieważ twórcy skupili się na tym, czego oczekują od nich gracze.

W Anno 1800 pełna wersja zostały dodane okienka informacyjne, które w przyjemny sposób pokazują i informują gracza co w danym czasie wykonywać. Zostało to stworzone ze względu na prośby graczy z poprzednich serii, ponieważ grając w Anno 1404 wielokrotnie mogliśmy spotkać się z problemami w pewnych punktach rozgrywki. Mimo tego gra wciąż jest bardzo dobra i mimo, że niektórzy uważali, że gra będzie zbyt banalna, to taka nie jest.

Doświadczeni gracze zauważą tu także nowy system ulepszania społeczeństwa. Developerzy odebrali nam możliwość ulepszania farmerów w robotników itp. Wszystkie typy pracowników będą nam potrzebne, ponieważ każda placówka potrzebuje teraz innego rodzaju rzemieślnika. Zmiana ta pozytywnie wpłynęła na rozgrywkę, ponieważ wprowadza to dodatkowy element jakim jest balans społeczeństwa. Nie możemy stworzyć miasta, które opierać się będzie na jednej klasie, ponieważ poziom szczęścia mieszkańców może znacząco spaść.

Początkujący gracze Anno 1800 Download powinni skupić się na kampanii fabularnej. Jest to zalecany tryb dla nowych graczy, ponieważ tempo gry jest odpowiednio budowane, a dodatkowo towarzyszy nam historia, dzięki której w większym stopniu jesteśmy w stanie poczuć zo powinniśmy zrobić.

Walki morskie zostały w Anno 1800 ograniczone do minimum. Kto wygra wiemy już praktycznie od początku walki, ponieważ elementem decydującym jest liczba lub klasa okrętów. Naszym jedynym udziałem jest kliknięcie na statek, który chcemy zniszczczyć. Spora ilośc graczy chciała, aby element ten został nieco rozbudowany, ale koniec końców jest to tylko drobny fragment całej gry.

Niedociągnięcie, które jest chyba jedynym w grze zauważyć możemy w systemie hodowli roślin. Czasami gra pokazuje, że żyzność gleby na wyspie nie pozwala na hodowlę np. chmielu. Niektórzy myślą wtedy, że nie da się z tym nic zrobić, jednak nic bardziej mylnego. Gra nie pokazuje nam komunikatu, który informowałby o tym, co należy zrobić, aby gleba była odpowiednia do hodowli danej rośliny. Musimy sami się domyślić, co dla nowych graczy może być sporym minusem.

Anno 1800 do pobrania jest idealnym przykładem gry, która po drobnym potknięciu wraca do korzeni i na tym zyskuje. Jest to bardzo rozbudowana i dopracowana gra, która zapewni wiele godzin rozrywki dla najbardziej wybrednych graczy. Jest to zdecydowanie gra, w którą powinien spróbować swoich sił każdy fan gatunku.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-750 2.66GHz / AMD Phenom II X4 955
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 460 v2
 • Dysk twardy: około 36 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Anno 1800 Deluxe Edition Download to pełna wersja gry po Polsku. Podczas instalacji otrzymujemy możliwość instalacji dowolnych dodatków do gry. Rozszerzenia instalowane są automatycznie, uruchomić je można w menu gry.

Pełna wersja gry Anno 1800 do pobrania

anno wallpaper

Anno 1800 to gra, w której mądre zarządzanie zasobami to podstawa sukcesu. Zabawę rozpoczynami posiadając niewielką osadę z kilkoma wiernymi nam ludźmi. Z biegiem czasu nasze miasteczko zacznie się rozwijać, dzięki czemu będziemy mieli możliwość tworzenia nowych budynków a liczba mieszkańców zacznie drastycznie wzrastać. Nie można też zapomnieć o potrzebach mieszkańców. Zaniedbanie społeczeństwa wiąże się z utratą poparcia i humoru mieszkańców, co może powodować nasz upadek.

W grze możemy prowadzić samodzielną kampanię, gdzie nauczymy się podstaw gry lub spróbować swoich sił w rozgrywkach online. Tryb multiplayer, który zaproponowali nam twórcy pozwala na rozgrywkę z wieloma graczami, dzięki czemu duża część społeczności może być zadowolona.

Anno 1800 Download to tytuł, który mimo upadku poprzednika pokazuje, że aby zrobić dobrą grę strategiczno-ekonomiczną nie trzeba wiele. Rady społeczności, które twórcy wzięli sobie do serca pokazują, że gry tego typu wciąż są potrzebne i cieszą się sporym zainteresowaniem.

Prędkość pobierania zależna jest od Twojego internetu. Anno 1800 do pobrania umieszczone jest na serwerach które nie posiadają limitu transferu, dzięki czemu posiadając szybki internet jesteś w stanie pobrać grę nawet w kilka minut. Gorąco polecamy abyś skorzystał z naszego portalu.

W serię Anno gram kilka lat. Poprzednia część nie przypadła mi do gustu ze względu na zbyt futurystyczne podejście twórców. W Anno 1800 poczułem się jak w domu. Średniowieczne klimaty, to coś w czym odnajduję się bez najmniejszego problemu. Polecam wszystkim, kto chciałby spróbować swoich sił w zarządaniu średniowiecznym miastem.

Link do pobrania pełnej wersji gry Anno 1800

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Anno 1800?

Anno 1800 Download dostępne na naszej stronie jest pełną grą w języku polskim. Po skompletowaniu wszystkich dodatków i rozszerzeń grę sprawdziliśmy na naszym komputerze testowym, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz w pełni działający tytuł.

Przed udostępnieniem gry naszej społeczności przeskanowaliśmy wszystkie pliki programem antywirusowym, który sprawdził, czy nie występują tam wirusy, niechciane aplikacje czy szkodliwe malware. Pobierając u nas masz gwarancję, że otrzymasz pliki które nie uszkodzą Twojego sprzętu.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “ANNO 1800 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *