Game
Among Us Download

Among Us Download

Platformy

Data Wydania

15 Czerwca 2018

Twórca gry

Wydawca

InnerSloth

Pełna wersja PL
Pobrano 812 razy
Waga: 218 MB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Wieloosobowa gra komputerowa, w której wcielamy się w zwykłego gracza lub inpostora. W zależności od przyznanej nam roli, naszym zadaniem jest przygotowywanie statku do startu, lub psucie gry innym graczom.

10

Mistrzostwo

10 44

Zalety

 • Darmowa na androidzie
 • Wciągająca
 • Działający crossplay
 • Bardzo dobry gameplay
 • Świetna na wieczory ze znajomymi

Wady

 • Brak voice chatu
 • Lepsza ze znajomymi niż z casualowymi graczami

Pełna wersja Among Us Download po Polsku!

Among Us to nietypowy dwuwymiarowy tytuł, który ciężko jednoznacznie sklasyfikować. Naszym zadaniem jest przygotowanie statku kosmicznego do odlotu poprzez wykonywanie pewnych zadań. Podczas tego procesu, musimy obserwować innych graczy, ponieważ nie każdemu zależy na tym, by nasz statek odleciał. Żeby zakończyć grę sukcesem, musimy wyrzucić ze statku wszystkich ukrytych wrogów.

Na pierwszy rzut oka, gra wydaje się dość prymitywna i prosta. Jest to jednak złudzenie, ponieważ pod prostą oprawą graficzną kryje się niezwykle ciekawa i wciągająca gra.

W Among Us pobierz nie musimy niczego kupować ani wydawać pieniędzy. Jest to gra, w której dostępne jest jedno DLC dzięki któremu możemy otrzymać kilka ciekawych skórek i zwierzaka.

Jest to tytuł, który został wydany w 2018 roku, lecz dopiero w 2020 ujrzał czas swojej światłości. Przez pandemię COVID, wiele osób musiało zostać w domu, co spowodowało szukanie gry na tyle ciekawej, by móc się ją cieszyć w sporym gronie przyjaciół.

Gra polega na wykonywaniu niewielkich zadań i obserwowaniu innych członków załogi. Wśród załogi może kryć się 3 impostorów, czyli osoby, które mają pokrzyżować plany startu statku. Among Us to o wiele więcej niż prosta gra, w której wykonujemy zadania. Ciągła obserwacja zachowań innych graczy i strach, że ktoś będzie mógł zabić naszą postać powodują, że gramy w ciągłych emocjach.

Nie wiesz kto jest impostorem i możesz podejrzewać każdego gracza. Właśnie to jest najlepsze w Among Us do pobrania! Musisz nie tylko być dobrym graczem, ale też Twoje umiejętności społeczne muszą być na najwyższym poziomie. Osoby, które nie potrafią kłamać, w Among Us pełna wersja się raczej nie odnajdą.

Na telefonach i tabletach, w Among Us Download pogramy za darmo. Minusem są reklamy, które dość często się wyświetlają, ale nie psują jakoś szczególnie jakości rozgrywki.

Gra wygląda identycznie jeżeli porównać wersję mobilną z tą na PC. Dodatkowo, gracz, który ma 8 letni komputer i ten z najnowszą kartą graficzną będzie grał w tytuł, który wygląda niemal identycznie.

Muzyka nie gra tu zbyt dużej roli, ponieważ grając na PC, ludzie łączą się na komunikatorach typu TS czy Discord, aby jeszcze bardziej podkręcić tempo rozgrywki.

Jest to gra, dla której warto poświęcić kilka minut, ponieważ gameplay jest na tyle zabawny i prosty, że każdy zrozumie zasady gry w niespełna 10 minut. Jedynym minusem jest fakt, że w Among Us pobierz najlepsi gracze to tacy, którzy doskonale umieją kłamać. My, nie jesteśmy zbyt dobrymi kłamcami, więc jako impostor gra nie idzie nam zbyt dobrze.

Uważamy, że każdy zapalony gracz komputerowy i mobilny powinien zagrać w Among Us chociaż raz. Gwarantujemy, że spędzisz przy tej grze godziny wspaniałej rozgrywki, a grając z przyjaciółmi i znajomymi zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Pentium E2180 @ 2.00GHz / AMD Turion 64 X2 Mobile TL-64.
 • Pamięć:  1 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB.
 • Dysk twardy: ok. 300 MB  wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Among Us do pobrania

among us gra 2

Among Us Download to gra, w której naszym celem jest wykonywanie misji i obserwacja innych graczy. W zależności od tego, jaką rolę otrzymasz, możesz być zwykłym graczem lub impostorem. Jako zwykły gracz, musisz wykonywać drobne misje, które pozwolą Twojej ekipie wystartować statek kosmiczny. Dodatkowo musisz obserwować działania innych graczy i szukać impostora. Jako impostor, Twoim zadaniem jest tajne uprzykrzanie życia graczom i robienie wszystkiego, żeby statek nie mógł wystartować. Najlepsze jest to, aby nie dać się złapać.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w grze jest mnóstwo możliwości dopasowywania wyglądu postaci. Same ludziki, którymi się poruszamy są bardzo proste, ale możliwość zmiany ich koloru i edycja czapeczek sprawia, że każdy może stworzyć coś dla siebie.

W Among Us, można grać online lub przez sieć LAN. Obie opcje są przydatne, ale w dzisiejszych czasach możliwość gry online staje się niemal priorytetem. Maxymalnie 8 osób, z czego 3 impostorów i mamy grę, która zapadnie w Twojej pamięci na długie lata.

Oglądałem Among Us na streamach i stwierdziłem, że sam spróbuję. Okazało się, że nawet gra z obcymi ludźmi jest mega wciągająca. Możliwość wybrania tego w jaki sposób będziemy się zachowywać i to co w danym momencie powiemy, może odwrócić losy gry o 180 stopni. Nie jest to gra, która jest podobna do czegokolwiek innego. Zdecydowanie polecam na wieczory ze znajomymi!

Link do pobrania pełnej wersji gry Among Us

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Among Us Download?

Na naszej stronie znajdziesz Among Us Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Among Us Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *