Game
american truck simulator download

American Truck Simulator Download

Platformy

Data Wydania

2 Luty 2016

Twórca gry

Wydawca

Excalibur Publishing

Pełna wersja PL
Pobrano 822 razy
Waga: 3.28 GB
Polska wersja językowa
Symulator TIRa, w którym wcielamy się w kierowcę zawodowego pracującego na terenie Ameryki Północnej.

9.9

Super

10 45

Zalety

 • Olbrzymia sieć dróg
 • Ulepszony model sterowania
 • Obecność policji
 • Licencjonowane pojazdy
 • Rozbudowane i dokładniej odwzorowane miasta
 • Świetnie oddana specyfika Stanów Zjednoczonych

Wady

 • Ogromne kwoty za mandaty
 • Wyłącznie dwie ciężarówki na start
 • Sporo podobieństw do Euro Truck Simulator 2

Pełna wersja American Truck Simulator Download po Polsku!

American Truck Simulator to tytuł, którego przez wiele lat brakowało na rynku gier. Istniało bowiem mnóstwo dobrych symulatorów jazdy po europejskich drogach, jednak nie było żadnego, który w taki sam sposób odzwierciedlałby Amerykańskie drogi i krajobrazy.

Dla graczy, którzy od wielu lat dostarczają towary w Euro Truck Simulator 2, ATS będzie ciekawą alternatywą, która pozwala na jazdę w zupełnie nowych warunkach.

SCS Software, to studio, które naprawdę słucha swojej społeczności. Tuż po premierze American Truck Simulator pełna wersja, gracze skarżyli się na drobne błędy i rzeczy, które wymagają poprawek. Twórcy po kilku dniach wprowadzali usprawnienia i aktualizacje, które sprawiły, że gra bardzo szybko stała się niemal idealnym tytułem.

W grze zostało przedstawione wiele nowych funkcji w porównaniu do poprzedniej gry studia SCS Software. W American Truck Simulator pobierz można bowiem pozostawiać naczepy na trzy różne sposoby, co znacznie urozmaica rozgrywkę. W zależności, od rodzaju, który wybierzemy, otrzymamy różną ilość punktów doświadczenia.

Kolejnym ciekawym dodatkiem, który wymaga omówienia, jest obecność policji. Przekroczenie prędkości o więcej niż 5 mil na godzinę wiąże się tu z otrzymaniem mandatu, co jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ podobne sytuacje widzimy w życiu codziennym. Wartość mandatów zależy od wielkości wykroczenia. Na początku, można otrzymać mandat, który równa się nawet 80% wartości zlecenia. Trzeba się więc pilnować.

Wygląd miast, jest kolejną rzeczą, która zasługuje na pochwałę. W American Truck Simulator Download zostały one znacznie poprawione, zarówno pod kątem realizmu jak i wyglądu. Praktycznie każde miasto posiada swoją architekturę i cechy, które pozwalają bez problemu je rozpoznać. Znaleźć można np. mnóstwo neonowych tablic, czy strome podjazdy, które są wizytówką San Francisco.

Na początku rozgrywki, nie posiadamy swojej ciężarówki. Musimy korzystać udostępnionego przez firmę pojazdu, który do najlepszych nie należy. Jest to dobre rozwiązanie na początek, ponieważ nie musimy się wtedy martwić o koszty związane z podróżą, czy brak możliwości ich modyfikacji.

Dopiero w późniejszym etapie gry, American Truck Simulator do pobrania oferuje możliwość zakupu garażu i swojej ciężarówki. Swoje pojazdy możemy w dowolny sposób modyfikować i upiększać, na co wielu graczy zwraca dużą uwagę. W jeszcze późniejszym etapie, możemy zatrudniać swoich kierowców, jednak zarobki, które dzięki nim uzyskujemy nie są na tyle duże, aby móc całkowicie porzucić jeżdżenie.

Jeżeli chodzi o sztuczną inteligencję, to jest ona znacznie lepiej rozwinięta niż w ETS 2, ale wciąż trochę jej brakuje. Kierowcy co prawda rozumieją nasze zamiary i czasami potrafią odpowiednio się zachować, jednak w niektórych sytuacjach zachowują się naprawdę dziwnie.

Oprawa graficzna w American Truck Simulator pobierz stoi na przyzwoitym poziomie. W porównaniu do ETS 2, jest to niemal ta sama gra, z kilkoma dodatkami i upiększeniami graficznymi. Jest to jednak wystarczający poziom, aby gra cieszyła oko, gdy za szybą naszego pojazdu widzimy kaniony czy inne ciekawe krajobrazy.

W przypadku audio, jak zwykle się nie zawiedziecie. Twórcy zaimplementowali bardzo dobre dźwięki ciężarówek, silników i otoczenia, co sprawia, że grając na słuchawkach naprawdę można się wciągnąć. Istnieje też możliwość wgrania swoich utworów, co jest ogromnym atutem dla wielu graczy.

Podsumowując, American Truck Simulator to gra, która dla fanów jazdy ciężarówką będzie świetnym tytułem. Jest ona bardzo grywalna, a ciągle rozwijane i dodawane aktualizacje sprawiają, że nawet po przejechaniu tysięcy mil gra się nie nudzi. Prowadzenie ciężarówek jest mega przyjemne, a dobrze stworzony model i fizyka naczep sprawia, że w wielu momentach gracze naprawdę mogą poczuć się jak prawdziwy kierowca.

Jest to bardzo dobry tytuł, który bez wątpienia zasługuje na naszą pochwałę, jednak nie jest to gra dla każdego. Osoby, które lubią gry akcji, w których wszystko dzieje się szybko, nie znajdą tu zbyt wiele dla siebie. American Truck Simulator to tytuł przeznaczony bardziej dla osób, które cenią relaks i spokojną rozgrywkę.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Dual Core 2.4 GHz
 • Pamięć:  4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 660 2GB
 • Dysk twardy: ok. 5 GB  wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10
 • Rekomendowana gra przy użyciu kierownicy

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry American Truck Simulator do pobrania

american truck simulator gra 1

American Truck Simulator to tytuł, który mocno bazuje na swoim poprzedniku – Euro Truck Simulator 2. Do gry wprowadzono jednak sporo usprawnień i ulepszeń, które sprawiają, że gra nie tylko wygląda lepiej, ale też sam gameplay jest bardziej spójny i przyjemny.

W ATS Download mamy do zwiedzenia ponad 30 dużych znanych miast połączonych ogromną siecią dróg. Może się wydawać, że jest to mniejsza ilość w porównaniu do ETS 2, ale rozmiary mapy i ilość dróg są o wiele większe. Dodatkowo zwiedzając poszczególne miasta bez problemu zauważyć można charakterystyczne punkty i obiekty dla danych miast.

W ogólnym rozrachunku, American Truck Simulator to świetna produkcja, która mimo kilku lat jest wciąż bardzo grywalna. Prowadzenie pojazdów jest przyjemne, a rozwinięte funkcje sprawiają, że gra się naprawdę przyjemnie.

Jestem ogromnym fanem gier studia SCS Software i uważam, że ATS to jedna z najlepszych odsłon symulatora kierowcy tira. W Euro Truck Simulator 2 spędziłem ponad 1000 godzin, więc jestem osobą, która może co nieco powiedzieć o tej grze. American Truck Simulator wypada moim zdaniem lepiej niż wspomniany wcześniej ETS2, ale wciąż nie jest to gra idealna. Grafika jak i dźwięk zostały lekko poprawione, a mechaniki i fizyka przeszły dość zauważalne zmiany. Po zainstalowaniu kilku dodatków i modyfikacji stworzonych przez społeczność, bez problemu można stwierdzić, że na dzień dzisiejszy jest to niemal idealna gra.

Link do pobrania pełnej wersji gry American Truck Simulator

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać American Truck Simulator Download?

Na naszej stronie znajdziesz American Truck Simulator Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “American Truck Simulator Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *