Game
age of empires 2 download

Age of Empires 2 Download

Platformy

Data Wydania

14 Listopada 2019

Twórca gry

Wydawca

Xbox Game Studios

Pełna wersja PL
Pobrano 419 razy
Waga: 24.9 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Odnowiony RTS z 1999 roku, gdzie naszym zadaniem jest pokonanie wszystkich przeciwników dostępnych w kampanii. Gra została wydana w celu świętowania 20-lecia gry.

9.9

Super

10 36

Zalety

 • Pełna wersja
 • Przeprojektowany Multiplayer
 • Zaimplementowane wszystkie dodatki
 • Świetny klimat
 • 4 nowe cywilizacje

Wady

 • Uzależnia
 • Wciąż kulejące szukanie ścieżek
 • Ciężko coś zarzucić tak dobrej starej grze

Pełna wersja Age of Empires 2 Download po Polsku!

Seria Age of Empires to obecnie jedna ze starszych serii gier RTS na rynku. Ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu gier strategicznych pozwala zdecydowanie powiedzieć, że studio jest bardzo doświadczone.

Druga odsłona serii otrzymała już jedno wznowione wydanie, zatytułowane HD Edition. Twórcy zdecydowali się jednak na wydanie kolejnego wcielenia gry, które nazwali Definitive Edition. W Age of Empires pełna wersja zadbano o to, aby oprawa graficzna jak i sama gra wyglądała młodziej. Możliwość uruchomienia gry w 4K jest bardzo pozytywnie nastrajającą wizją, jednak tylko najlepsze komputery udźwigną ciężar mnóstwa ludzików w najwyższej rozdzielczości. W 1080p nawet średni sprzęt bez obaw pozwoli uruchomić grę w stały 60 klatkach na sekundę.

Age of Empires 2 pobierz oferuje tekstury jak i animacje godne dzisiejszych czasów. Ludzie z Forgotten Empires odwalili naprawdę kawał dobrej roboty odnawiając wszystkie tekstury i elementy graficzne do ostrej jak żyleta rozdzielczości 4K.

Z nowości napewno warto przedstawić możliwość skalowania interfejsu gry. W podstawowej wersji Age of Empires 2, gracze skarżyli się, że brak możliwości dopasowania wielkości ikonek jest dość denerwujący, przez co wielu początkujących graczy miało duże trudności w odnalezieniu się w grze. Pojawiły się także nieskończone możliwości dotyczące tworzenia skrótów klawiszowych i makr, co na pewno docenią osoby które samodzielnie opracowują systemy komand w grze. Dodatkowo znaleźć można także możliwość zaznaczania wszytkich jednostek danego typu, co znacząco ułatwia dynamiczną rozgrywkę.

W Age of Empires 2 do pobrania twórcy w wielu miejscach posłuchali społeczności. Na przykład system walki, który początkowo miał zostać nieco przebudowany, z uwagi na prośby graczy został nieruszony.

Ulepszeń w stostunku do podstawowej wersji gry jest znacznie więcej, jednak nie wszystkie wymagają omówienia, ponieważ gra została przygotowana w taki sposób, aby była bardziej przyjazna początkującym graczom. Dzięki temu początek rozgrywki jest bardziej czytelny i nie trzeba się już tak wielu rzeczy samodzielnie domyślać.

Wiele misji w grze zostało przebudowanych lub rozwiniętych tak, aby były jak najciekawsze. Sprawia to, że wszystko, co można zobaczyć na ekranie śledzi się znacząco lepiej, a same potyczki są bardziej naturalne. Twórcy zadbali o klimat i dynamikę rozgrywki, dlatego pod względem emocji, na pewno nie musimy się martwić.

Age of Empires 2 pobierz jest zdecydowanie grą, którą można polecić fanom RTSów. Jeżeli chodzi o pozostałych graczy – to zależy. Jest to praktycznie ta sama gra co ponad 20 lat temu, przez co fani nowoczesnej techniki mogą poczuć się nieco zawedzieni. Mimo, iż gra ma swoje lata wciąż gra się naprawdę przyjemnie. Z każdą spędzoną godziną przyzwyczajamy się coraz bardziej do old-schoolowego systemu.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT
 • Dysk twardy: około 31 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Age of Empires 2 Definitive Edition Download, jest tytułem, który zdecydowanie warto polecić fanom strategii i RTSów. Wysoka jakość rozgrywki i odnowione elementy graficzne sprawiają, że gra się naprawdę dobrze. Druga odsłona AoE oceniana jest najlepiej spośród wszystkich części serii, dlatego warto poświęcić jej uwagę.

Pełna wersja gry Age of Empires 2 do pobrania

aoe game

Pełna wersja Age of Empires 2 Download pozwala na rozgrywkę na najwyższym poziomie. Odświeżona grafika pozwala poczuć prawdziwy klimat gry, a poprawione detale i spełnione prośby graczy tylko dopełniają całości.

W grze należy umiejętnie korzystać z naszej armii, ponieważ właściwe zarządzanie zasobami jest kluczem do sukcesu. Podwładni, którymi możemy sterować w grze mają szanse otrzymania zróżnicowanego wyposażenia, dzięki czemu każda rozgrywka różni się od poprzedniej.

Najważniejszym trybem w grze jest oczywiście kampania. Składający się z siedmiu części tryb pozwala w prosty sposób odkrywać kolejne elementy gry i taktyki umożliwiające pokonywanie coraz silniejszych przeciwników.

Interfejs jak i konstrukcja gry została lekko przebudowana, dzięki czemu zarówno zaawansowani jak i początkujący gracze mogą szybciej dostosować się do panujących w grze warunków. Poruszanie jednostkami także zostało ulepszone, dzięki czemu gra jest o wiele bardziej dynamiczna i mniej denerwująca, gdy musimy wybrać niewielką ilość jednostek.

Age of Empires jest serią od której zacząłem swoją przygodę z RTSami. Po przejściu pierwszej odsłony serii od razu zabrałem się za dwójkę i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Jest to jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie grałem. Tytuł obowiązkowy dla fanów strategicznych RTSów. Gorąco polecam!

Link do pobrania pełnej wersji gry Age of Empires 2

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Age of Empires 2?

Age of Empires 2 Download udostępnione na naszej stronie jest pełną wersją gry z możliwością grania online. Język gry został ustawiony na polski, jednak można zmienić go na inny dowolny dostępny w menu ustawień.

Gra przed udostępnieniem na naszej stronie została sprawdzona na naszym komputerze testowym. Przeprowadziliśmy instalację przy użyciu naszego instalatora oraz sprawdziliśmy, czy w grze nie występują najpopularniejsze błędy. Możesz mieć pewność, że gra działa w 100% i nie spotkasz się z jakimi kolwiek błędami.

Dodatkowo wszystkie pliki gry Age of Empires 2 pełna wersja jak i dodatki zostały przeskanowane programem antywirusowym, który sprawdza występowanie niechcianych aplikacji, wirusów lub groźnych malware. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz w pełni bezpieczną grę, która nie uszkodzi Twojego sprzętu.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Age of Empires 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *