Game
60 Seconds Download

60 Seconds Download

Platformy

Data Wydania

15 Maja 2015

Twórca gry

Wydawca

Robot Gentleman

Pełna wersja PL
Pobrano 677 razy
Waga: 3.26 GB
Polska wersja językowa
Gra, w której naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości przedmiotów pomocnych do przetrwania i zamknięciu się w schronie atomowym. Drugi etap to przetrwanie i wyjście na powierzchnię.

9.8

Super

10 49

Zalety

 • Wciągająca
 • Prosta i przejrzysta grafika
 • Ciekawy gameplay
 • Wymaga strategicznego myślenia

Wady

 • Monotonna
 • Losowość czasem denerwuje

Pełna wersja 60 Seconds Download po Polsku!

60 Seconds to hit z 2015, który sprzedał się w milionach egzemplarzy. Gra jest stosunkowo prosta i nie wymaga zbyt mocnego sprzętu do jej uruchomienia. Polega na przetrwaniu w świecie, który zmienił się w dosłownie 60 sekund.

Gra podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich, to zbieranie najpotrzebniejszych rzeczy pod ręką, drugi zaś to przetrwanie. Pierwszy odbywa się w 3D i wygląda naprawdę dobrze, drugi zaś to komiksowe 2D, które specjalnie wygląda dość traumatycznie i smutnie.

Rozgrywkę zaczynamy od beztroskiego spędzania dnia i nagłego komunikatu z radia o tym, że w ciągu minuty spadnie na nas bomba atomowa. Mamy tylko tytułowe 60 sekund, w czasie których musimy zebrać z domu najpotrzebniejsze rzeczy i zejść do schronu. Wydawać się może, że jest to proste zadanie, w rzeczywistości jednak jest to czas, który nie pozwala na zbyt wiele.

60 Seconds pełna wersja to gra naprawdę prosta, ale jednocześnie taka, która od samego początku do końca trzyma w napięciu i nie pozwala na chwilę odetchnąć. Musimy odpowiednio zarządzać naszym magazynem i posiadanymi produktami, aby móc jak najdłużej przetrwać.

W grze trzeba poradzić sobie z wieloma trudnościami, dlatego gracz musi wykazać się na każdej płaszczyźnie niezłą kreatywnością i pomysłowością.

Celem rozgrywki w 60 Seconds do pobrania jest oczywiście przetrwanie w świecie po wojnie atomowej. Można to osiągnąć wyłącznie w jeden sposób, który odkryjesz na pewnym etapie gry. Nie jest łatwo jednak zbudować plan przetrwania i się go trzymać, gdy za każdym rogiem czają się nowe wyzwania lub trudności.

Na podstawie notatek przygotowanych przez rodzinę ustalamy kto danego dnia zje obiad, komu przydzielić wodę pitną i kogo wysłać na wyprawę na powierzchnię. To, kogo danego dnia wysyłasz jest najważniejsze, bo w przypadku złego wyboru, wróci z nieznaną chorobą lub wcale już się nie pokaże.

Do wyboru mamy trzy poziomy trudności, z czego każdy kolejny jest znacznie cięższy niż poprzedni.

60 Seconds pobierz to gra oparta o dość ponurą tematykę, jednak twórcy nie szczędzili w niej na czarnym humorze. Widać to po m.in. wpisach w dzienniku który codziennie czytamy, czy zachowaniach naszych bohaterów. Główną inspiracją na tej płaszczyźnie były dla twórców propagandowe media i to, w jaki sposób przedstawiają świat za kilka lat.

Dźwięk i grafika w 60 Seconds pełna wersja

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, gra opiera się o dość proste schematy, co widać też po oprawie audio-wizualnej. Pierwszy etap w 3D jest całkiem niezły, ale w tym przypadku sterowanie mogło być nieco lepiej opracowane.

Drugi etap, podczas którego musimy zarządzać zapasami i zadaniami naszych podopiecznych zbudowany został w 2D i przypomina nieco komiksową grafikę. Jest to specjalny zabieg, który miał na celu stworzenie z 60 Seconds Download gry o nieco mrocznym i ponurym charakterze.

Wszystkie dźwięki jakie znajdziemy w grze są naprawdę zadowalające. Widać, że twórcy przyłożyli się do odpowiedniego doboru podkładu muzycznego i efektów dźwiękowych, ponieważ te naprawdę poprawiają jakość rozgrywki.

W ogólnym rozrachunku 60 Seconds to gra, która bez wątpienia pozwoli spędzić kilka wieczorów w ciekawy sposób. Nie jest to gra, w którą można grać bez końca, ponieważ na pewnym etapie staje się nieco powtarzalna i schematyczna. Niemniej jednak jest to godna polecenia produkcja, która wciąż cieszy się sporą popularnością wśród graczy.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core™ 2 Duo 2.0+ GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: NVidia GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD2900 XT
 • Dysk twardy: ok. 3 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry 60 Seconds do pobrania

60 seconds gra 1

60 Seconds Download to gra, która na każdym etapie potrafi zadziwić i zaskoczyć. Dużym jej plusem jest losowość, która sprawia, że raz jest łatwiej, a raz ciężej (jak w życiu). Każda dostępna postać wygląda specyficznie, co widać już po charakterze gry, a apokaliptyczny świat sprawia, że odczucia z rozgrywki są jeszcze bardziej ciekawe.

W grze najważniejsze jest przetrwanie, a co za tym idzie zbieranie jedzenia i picia jest na porządku dziennym. Trudno jednak to zrobić, gdy na zewnątrz panują nieznane warunki i zawsze można wrócić z jakaś chorobą. Warto więc na pierwszym etapie znaleźć maskę gazową, która znacznie ułatwi dalszą rozgrywkę.

Podsumowując, 60 Seconds to świetna gra, w której każdy element został naprawdę dobrze dopracowany. Klimat jest wciągający, a możliwości spośród których możemy dokonywać wyboru prawie się nie kończą. Jedynym minusem jest monotonność, która po kilkunastu godzinach zaczyna dawać się we znaki.

Uwielbiam wszelkie gry survivalowe osadzone w tematyce post apokaliptycznej. Początkowo uważałem, że 60 Seconds będzie słabą grą, ale gdy pierwszy raz spróbowałem, od razu wiedziałem, że będę dobrze się bawił.
Polecam wszystkim, którzy znudzeni są typowymi produkcjami lub chcą pograć w grę opartą o przetrwanie!

Link do pobrania pełnej wersji gry 60 Seconds Download za darmo

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać 60 Seconds Download?

Udostępniona w naszym serwisie gra 60 Seconds Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “60 Seconds Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *