Aliens: Fireteam. Żołnierze marines kontra obcy

Nowa gra osadzona w uniwersum kultowej serii filmów Obcy R. Scotta trafi na komputery i konsole PlayStation, Xbox. W kilka lat po kiepskim Alien:Isolation otrzymamy w końcu normalnego shootera umieszczonego w tej straszliwej kosmicznej dystopii. Jaram się jak szczerbaty na suchary. Może będzie to coś na miarę kultowego Aliens vs Predator 2 z 2001 roku :).

Aliens: Fireteam to wieloosobowa strzelanka zza pleców w której przyjdzie nam pokierować losami marines w starciu z obcymi. Akcja gry dzieje się w 23 lata po wydarzeniach z pierwszy trzech filmów wieloczęściowej sagi Alien. Marines muszą stawić czoło zagrożeniu przebywając na statku ESS Endeavor. Bestii do pokonania będzie aż 20 rodzajów, w tym 11 typów ksenomorfów od facehuggera do pretoriana, kończąc na królowej obcych ma się rozumieć.

Zołnierze piechoty zostaną podzieleni na 5 klas, strzelca, specjaliste od ładunków wybuchowych, technika, medyka i zwiadowcę. Każda z klas będzie miała inne umiejętności i statystyki do rozdysponowania. Będą mogli korzystać z ponad 30 rodzajów broni i ponad 70 rodzajów modyfikacji i dodatków.

Alien: Fireteam trafi do sprzedaży tego lata. Deweloperem gry jest Cold Iron Studios a wydawcą 20th Century Studios.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *